Atgriezties pie raksta

Ogrē iemirdzas "Ziemassvētku zvaigzne" Foto

Otrajā Adventē Ogres novada Kultūras centrā (ONKC) notika mūzikla "Pasaka par Ziemassvētku zvaigzni" pirmizrāde.

Mūzikls "Pasaka par Ziemassvētku zvaigzni" (mūzikas autors Valdis Zilvers, tekstu sarakstījis Leons Briedis) veidots pēc norvēģu rakstnieka Sjerres Branta lugas motīviem. Tas ir  stāsts par drosmīgo Sonju, kura aukstajā Norvēģijas ziemas naktī dodas meklēt Ziemassvētku zvaigzni, par brīnumiem un ticību, par zvaigzni, kas starp tūkstošiem mirdzēdama, vairāk nekā pirms 2000 gadiem vēstīja par Jēzus piedzimšanu.


"Šī ir nozīmīga diena Ogres novada Kultūras centra dzīvē, jo esam radījuši un palaiduši tautā bērnu vokālās studijas "Svilpastes" un Ogres Tautas teātra kopdarbu. Tas ir radošās komandas kopīgs veikums, un jāsaka paldies katram, kurš iesaistījies šajā projektā," pēc pirmizrādes sacīja ONKC Attīstības plānošanas un projektu nodaļas vadītāja Dace Tribocka.


Iestudējuma radošo komandu sveica ONKC direktore Antra Purviņa: "Lai atrastu Ziemassvētku zvaigzni, ir jāatdod sava sirds. Jūs esat atdevuši savas sirdis, atraduši katrs savu zvaigzni un kopā Ogres novada Kultūras centrā radījuši Ziemassvētku brīnumu. Paldies visiem, kas piedalījās šī brīnuma tapšanā, īpaši vokālās studijas "Svilpastes" dalībniekiem, bet ir divi īpaši cilvēki, bez kuriem tas nebūtu iespējams. Tie ir: vokālās studijas "Svilpastes" vadītāja Ilze Miezere un Ogres Tautas teātra režisors Jānis Kaijaks."  


Pirmizrādē tika sumināta visa mūzikla radošā komanda - režisors Jānis Kaijaks (Ogres Tautas teātris), radošā direktore, vokālais pedagogs Ilze Miezere (bērnu vokālā studija "Svilpastes"), horeogrāfe Ināra Arbidāne (bērnu vokālā studija "Svilpastes"), kustību konsultante Rita Lūriņa, tērpu māksliniece Dana Lūsēna, aranžējumu autori Pēteris Pāss un Aija Pāss, scenogrāfes - Ūna Laukmane un Mairita Ose.


Pēc pirmizrādes I.Miezere, sakot paldies režisoram, lielajiem un mazajiem aktieriem, dziedātājiem, atklāja, ka iestudējuma tapšanas ideja nākusi no Ogres novada Kultūras centra. ONKC speciālisti šaubu brīžos arī uzmundrinājuši un palīdzējuši radīt pārliecību, ka viss izdosies.


Pirmizrāde bija sapulcinājusi pilnu skatītāju zāli, īpaši ģimenes ar bērniem, bet, tie, kuri nepaguva noskatīties izrādi, to var izdarīt 23.decembrī plkst.12, kad notiks mūzikla "Pasaka par Ziemassvētku zvaigzni" papildu izrāde.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/40354

2017. gada 10. decembrī, 19:50, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

aha aha aha • 2017. gada 13. decembrī, 06:50
Varbūt tiešām labāk darīt darbu, nevis tupēt internetā un komentāros nosodīt tos, kas tiešām dara. Paldies par izrādi Ogres Kultūras centram!
aha aha • 2017. gada 12. decembrī, 23:50
Katram savs darbs. Vienam darīt darbu, citam runāt par darbu.
aha • 2017. gada 12. decembrī, 20:20
sanāk, ka katram jādara savs darbs, ja nesaprati.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet