Atgriezties pie raksta

Kultūras pasākumi nedēļas nogalē Ogrē

Nedēļas nogale Ogrē solās būt notikumiem bagāta. Sestdien piedāvājumā gan adventes koncerts un Ziemassvētku nakts tirdziņš, gan arī koncerti bērniem un latviskie saulgrieži ar bluķa vilkšanu, informē Ogres novada Kultūras centra Attīstības plānošanas un projektu nodaļas vadītāja Dace Tribocka.

SESTDIENA, 16.DECEMBRIS
14.00
Trešās Adventes koncerts "ES SKAISTU ROZĪT' ZINU..." Ogres Svētā Meinarda Romas katoļu baznīcā.
Piedalās: Andis KLUČNIEKS (flautas), Ieva SARJA (klavesīns), Ogres novada Kultūras centra sieviešu koris RASA (diriģente Aira BIRZIŅA) un jauktais koris GRĪVA (diriģente Evita KONUŠA). Koncertu vada Agneta Krilova-Bērziņa.


No plkst.16 līdz 21
Ziemassvētku nakts tirdziņš uz Brīvības ielas gājēju promenādes.


Plkst.15 un 18
DK PĪLĀDZĪTIS Ziemassvētku koncerts ONKC Lielajā zālē.
Biļetes cena: 3 eiro. Biļete jāpērk skatītājiem vecumā no 3 gadiem.


SVĒTDIENA, 17.DECEMBRIS
11.00
Trešās Adventes dievkalpojums ar jauniešu kori "Impulss" Ogres Trīsvienības baptistu draudzē.


15.00
Bluķa vakars Ciemupē pie tautas nama kopā ar folkloras kopu "Josta". Pie ugunskura tiks dziedātas dziesmas, būs rotaļas. Pasākuma organizatori aicina ierasties maskās un laika apstākļiem atbilstošā apģērbā.


17.00
Izrāde KAĶĪŠA DZIRNAVAS ar grupu "Raxtu Raxti" ONKC Lielajā zālē.
Biļetes cena: 8, 10 eiro. Bērniem līdz 3 gadu vecumam – ieejas biļete 2 eiro (bez papildu sēdvietas).

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/40395

2017. gada 15. decembrī, 16:56, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Skolnieciņš Vislatvijas Skaudības Dievība • 2017. gada 24. decembrī, 11:41
Latvju Dievi ir kristanizācijas piekauti un nokautēti. Baznīca no šejienes negrib aizvākties, pat dižā LPSR valdība nespēja patriek baznīcu. Okupācija šeit ļoti ilga. Tāda sajūta, ka Latvju Dievu vietu ir aiznēmusi Coca Colas kapitālisma un popkultūras Dievība Santa Klauss. Ko darīt, ja es piederu pie vecajiem Dieviem nevis pie kristanizācijas laikmeta panteona vai popkultūras-kapitālisma Dieviem? Mana izcelsme ir stipri senāka. Kāpēc citi par cilvēka paša naudu var no viņa ticību vilkt ārā, cilvēkam dodot neko? Cieņā, Skolnieciņš Eh, jaunās kapitālisma Dievības, tās rodas modes dēļ. Es esmu Skolnieciņš, Latvju Dievu dēls. Es piederu pie vecajiem Dieviem, es neesmu modes kliedziens un modes iegriba, es esmu mūžība. Esmu Latvju Skaudības Dievs Skolnieciņš, esmu Latvju Dievu jaunā paaudze! Cieņā, Skolnieciņš Kristietība ir garīgais aids. Kristietība piekopj medusrauša un rīkstes taktiku jeb apbalvošanas un iebaidīšanas taktiku. Tā cilvēku padara par vergu, tā nonivilē cilvēku kā pasaules centu. Kristietība caur jēdzienu "grēks" pazemo cilvēku. Pasaule nav duāla. Duālisms nav dabā. Es baznīcu nīstu, jo kristietība kā visas abramiskās reliģijas ir absurda. Tā mēģina parazitēt uz sabiedrības rēķina un kultivē mākslīgo morāli. Latviešus kristietība garīgi kastrēja. Esmu Baltu Dievu dēls, man ir pretīgi lasīt par kristietības uzvaru šeit! #ateisms #BaltuDievi Reformācija neko labu nenesa, jo zemnieks kā vergs bija tā arī palika vācu mācītāju jūgā. Krustnešu pēcnācēji (jezuītu ordenis no katoļu puses un citi no protestantu puses) tikai pēc 300 gadu okupācijas sāka skaidrot savu ideoloģisko mācību. Šeit baznīca uzrīkoja tumšos laikus... Baznīca melo!
koncerta apmekletāja • 2017. gada 16. decembrī, 21:32
Nemaz nebija tik maz cilvēki! Baznīca liela un uz to plašumu izskatījās, ka pamaz. Bet kādi 120 bija.
Paldies! • 2017. gada 16. decembrī, 21:25
Paldies par garīgo koncertu katoļu baznīcā! ļoti jauks un sirsnīgs! Biju uz koncertu arī pagājušo nedēļu, kad bija luterāņu baznīcā. Abi koncerti brīnišķīgi un ļoti garīgi... tādi pārdomāti. Paldies!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet