Atgriezties pie raksta

"Gemstone Studio" dejotājiem trīs uzvaras Foto

17. decembrī mūsdienu deju studija "Gemstone Studio" no Ogres ar panākumiem piedalījās Latvijas Mūsdienu deju asociācijas (LMDA) un Dance of street rīkotajās reitinga sacensībās.

"Gemstone Studio" Junioru pamatsastāva grupa startēja nominācijā "Show dance formation junior", bet pamatsastāva grupa – "Stret dance show formation adults" un "Show dance formation adults".


Dalībnieku uzstāšanos vērtēja starptautiska žūrija no Baltkrievijas, Krievijas, Polijas, Lietuvas, Igaunijas un LMDA komisija.


Sacensības "Gemstone studio" noslēdzās ar trīskāršu prieku, jo tika iegūtas trīs pirmās vietas, kā arī izteikts piedāvājums piedalīties pasaules IDO World show dance čempionātā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/40420

2017. gada 19. decembrī, 10:48, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Nika • 2017. gada 20. decembrī, 08:00
Kādreiz iebilda par krievu valodu, bet tagad angļu-sit pušu.... Un kļūdas titros gan televīzijā kā arī tulkojumos- tracina...Angļu valodas nosaukumiem vajadzētu arī latvisko rakstīt līdzās, tas būtu tikai normāli. Citādi braucam no viena grāvja citā...
omei • 2017. gada 19. decembrī, 14:45
Ome arī nav latviešu vārds, bet aizguvums no vācu valodas, tāpēc arī var pieprasīt tulkojumu.
Lunis • 2017. gada 19. decembrī, 11:37
ome : Va ta pie Bagātās Kundzes nav redzēts , tā pie turības tikušie pāķi cenšas parādīt savu "Tuvību metrapolei" , viennalga kādai , ka tik nepadomā ka "No laukiem" :D :D

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet