Atgriezties pie raksta

Rūķi "rūķojas" arī bibliotēkā Foto

Ogres Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā decembris ir īpaši rosīgs, jo katru dienu bibliotēkā skan mazo pirmsskolnieku čalošana, kuri ieradušies bibliotēkā, lai ielūkotos teiksmainajā rūķu pasaulē.

Bērnu literatūras nodaļas lasītavā apmeklētāji var apskatīt piparkūkas, kuras tapušas netradicionāli… uz papīra. Bērni veidoja  piparkūkas, un  katrs apmeklētājs varēja balsot par radošajiem darbiņiem.


Daudzi piedalījās arī erudīcijas konkursā, minēja krustvārdu mīklas, demonstrējot savas zināšanas par ziemassvētkiem un to svinēšanas tradīcijām. 


Pūces skoliņā mazuļi, kuri neapmeklē bērnudārzu, Ziemassvētku  nodarbībā uzzināja daudz interesanta par rūķu paradumiem, veidoja savu rūķi – slēpotāju, tikās ar Rūķu mammu, iepazīstoties ar ārstnieciskām tējām, dažādiem dabas materiāliem, pikojās ar improvizētām sniega bumbām.


Kā katru mēnesi Ģimeņu atbalsta dienas centrā bibliotēka aicināja bērnus piedalīties radošajā konkursā, zīmējot vai veidojot savu Ziemassvētku rūķīti.


Bērnu literatūras nodaļā ikviens var atrast savu Ziemassvētku stāstu, jo šis ir laiks, kad laba grāmata mūs tuvina Ziemassvētku brīnumam. 


Lai gaiši un sirds siltuma pilni jums šie Ziemassvētki!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/40421

2017. gada 19. decembrī, 11:55, Kultūra un izglītība
Iveta Skrebele, Ogres Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļas vadītāja

Jaunākie komentāri

Antra • 2017. gada 20. decembrī, 08:05
Bibliotēkas darbinieki- malači! Vienmēr atraktīvi un aktīvi!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet