Atgriezties pie raksta

Piektdien Ogrē Ieva Kerēvica un "Mirage Jazz Orchestra"

Piektdien, 29.decembrī, plkst.19 Ogres novada Kultūras centra Lielajā zālē aicina uz Ievas Kerēvicas un "Mirage Jazz Orchestra" koncertu.

Gandrīz visu programmā iekļauto skaņdarbu autori ir "Mirage Jazz Orchestra" dalībnieki - Madars Kalniņš, Alvils Altmanis un Vilnis Kundrāts. Viņu oriģinālkompozīcijas izceļas ar spilgtiem aranžējumiem un dziļumu, kā arī ar stilistisko daudzveidību, uzsverot Latvijas džeza tradīciju spēku un atklājot džeza, kā viena no radošākajiem un aktuālākajiem mūzikas žanriem, būtību. Kopā ar orķestri šajā koncertprogrammā muzicē šarmantā burvīgās balss īpašniece Ieva Kerēvica. 


"Mirage Jazz Orchestra" dibināts 2004.gadā un sniedzis neskaitāmus koncertus patiesiem džeza faniem un bigbenda mūzikas cienītājiem gan Latvijā, gan ārpus tās robežām. 


Kolektīvs uzstājies kopā ar daudziem slaveniem Latvijas un ārzemju mūziķiem un piedalījies vairākos TV un Radio šovos. Pateicoties vadošo džeza mūziķu dalībai "Mirage Jazz Orchestra", kolektīvs uzskatāms par vienu no galvenajiem Latvijas džeza tradīcijas turpinātājiem un kopējiem. Pēc orķestra mūziķu iniciatīvas tapusi jauna mākslinieciski augstvērtīga koncertprogramma ar latviešu oriģinālmūziku bigbendam.


Programmā: Vilnis Kundrāts, Madars Kalniņš, Uldis Stabulnieks, Alvils Altmanis, Gunārs Rozenbergs u. c.


Biļešu cena: 12, 10, 8 EUR. Biļetes var iegādāties ONKC kasē, "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/40478

2017. gada 28. decembrī, 18:25, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

james henry • 2018. gada 17. februārī, 03:55
Piedāvājam steidzamu aizdevumu. Visu problēmu saistībā ar aizdevumu ir jāatrisina īsā laika periodā ar zemu 3% procentu likmi un ilgāku par 20 gadiem, ko jūs gaida, piemērojot tagad, un atrisināt problēmu vai sākt uzņēmējdarbību ar aizdevumu, kas maksā dažādi rēķini vienkārši nosūtiet mums e-pastu   E-pasts: Makeke122@gmail.com
....... • 2017. gada 29. decembrī, 12:00
oi, negribu!!!!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet