Atgriezties pie raksta

"Rasa" un "Madliena" vienojas kino mūzikā Foto

Tradicionālajā koncertā "C vitamīns" sieviešu koris "Rasa" sestdien Ogres novada Kultūras centra Mazajā zālē muzicēja kopā ar pūtēju orķestri "Madliena".

Sieviešu kora "Rasa" mākslinieciskā vadītāja un diriģente Aira Birziņa atklāja, ka jau pirms gada ar pūtēju orķestra "Madliena" diriģentu Viesturu Lazdiņu vienojušies, ka 2018.gada "C vitamīns" būs veltīts latviešu un ārzemju kino mūzikai.


"Rasas" dziedātās dziesmas izskanēja kino vēstures diktētā secībā. Kā pirmā – dziesma no 1951.gadā uzņemtās franču filmas "Zem Parīzes debesīm" (režisors Žiljēns Divivjē). 


Latviešu kino mūziku pārstāvēja Raimonda Paula, Mārtiņa Brauna, Imanta Kalniņa veikums, bet neizpalika arī dziesmas no tādām pasaulē populārām filmām kā "Mūzikas skaņas" (1965) un "Titāniks" (1997).


Pūtēju orķestris "Madliena" savu vitaminizējošo koncerta daļu sāka ar R.Paula komponētās mūzikas popūriju par filmas "Vella kalpi" (1970) tēmām.


Koncerts "C vitamīns" gada tumšākajā laikā skan jau kopš 2000.gada. Uz to sieviešu koris "Rasa" aicina savus draugu kolektīvus, lai ar mūzikas palīdzību vairotu prieku, veselību un enerģiju.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/40765

2018. gada 11. februārī, 10:55, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Inga • 2018. gada 12. februārī, 19:19
Kārtējais skaistais pasākums, lai atkal izjauktu kādu ģimeni...Rasas to ļoti labi pieprot!!!
exOKC • 2018. gada 11. februārī, 18:49
Fantastisks koncerts. Horizonta troņmantniekam būtu vērts padomāt, ka, ja ar daudz lielākiem cilvēku un finanšu resursiem, nav spējīgs māksinieciski izveidot kaut ko vismaz tuvu šāda koncerta līmenim, tad varbūt būtu jāļauj to darīt kādam, kas to spētu...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet