Atgriezties pie raksta

Ogres Mūzikas skolas audzēkņiem panākumi konkursos Rīgā un Lielvārdē

6. un 8. februārī Rīgā, Augusta Dombrovska Mūzikas skolā, norisinājās "Stīgu instrumentu spēles" audzēkņu valsts konkursa fināls, kurā piedalījās arī Ogres Mūzikas skolas audzēkņi – 4. klases čella spēles audzēknis Alberts Vanags (skolotāja Elīze Šēra) un 8. klases vijoles spēles audzēkne Alise Keita Driviniece (skolotāja Laila Miglāne).

Ļoti spraigā un smagā konkurencē, kurā tika pārstāvēti labākie audzēkņi no Latvijas atpazīstamākajām Mūzikas skolām, Ogres Mūzikas skolas audzēkņi sevi parādīja ļoti pārliecinoši! Alberts Vanags ieguva Pateicības rakstu, kā arī ļoti atzinīgus vārdus un veiksmes vēlējumus no žūrijas locekļiem – Agnes Sprūdžas un Ligitas Zembergas. Savukārt Alise Keita Driviniece mūzikas skolu vecāko klašu grupā ieguva 3. vietu, kas ir ļoti liels panākums gan pašai jaunajai māksliniecei, gan arī skolotājai Lailai Miglānei un Ogres Mūzikas skolas stīgu instrumentu spēles nodaļai. 


Tas liecina, ka mūsu stīdzinieki ir uz pareizā ceļa un lielākie panākumi mums vēl tikai ir priekšā. Liels ieguldījums mūsu audzēkņu veiksmei Valsts konkursā ir mūsu pianistēm – koncertmeistarēm Natālijai Petrovai un Agitai Lagzdiņai! Paldies. 


Šī gada 8. februārī Lielvārdes novada Mūzikas un Mākslas skolā norisinājās "2. Vidzemes novada mūzikas skola audzēkņu konkurss Vispārējās klavierēs", kur mūsu mūzikas skolu pārstāvēja vairāki audzēkņi. Arī šajā konkursā konkurence bija ļoti nopietna un lieliskus panākumus guva divi mūsu 4. klases audzēkņi – Mariss Lakstīgala 3. vieta (skolotāja Natālija Petrova) un Alberts Vanags 3. vieta (skolotāja Gunta Goiževska).

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/40771

2018. gada 12. februārī, 12:08, Kultūra un izglītība
Ogres Mūzikas skola

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet