Atgriezties pie raksta

Stāstu ciklā "Ogrēnieši ceļo" Janas Iesalnieces piedzīvojumi Namībijā

16.martā plkst. 18 Ogres Vēstures un mākslas muzejā visus ceļošanas entuziastus muzeja speciāliste Jana Iesalniece aizvedīs virtuālā ceļojumā uz Atlantijas okeāna piekrasti, kas apskalo Āfrikas dienvidrietumu piekrastes valsti Namībiju.

Turpinot ciklu "Ogrēnieši ceļo", Jana, kas iepazinusi teju katru pasaules stūrīti, dalīsies ar sevis pieredzēto un latvietim tik neierasto ikdienas dzīvi, kas valda Namībijā.


Pastāv teorija, ka tieši Namībijas tuksnesis ir vieta no kuras nākušas pirmās civilizācijas, turklāt dzīve šeit rit pavisam citādākā gaisotnē, nemaz nerunājot par tur sastopamo eksotisko faunu – lauvām, ziloņiem, zebrām un citiem zvēriem. Šajā stāstu vakarā uzzināsim, kas ir himbu cilts un kādi vēl brīnumi sastopami šajā skaistajā zemē.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/40983

15. martā, 08:01, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

apmeklētāja • 19. martā, 10:23
Paldies Janai Iesalniecei! Ļoti izdevies ceļojums!
ks • 16. martā, 11:11
gribēju vakariņot šajā laikā. esmu neizpratnē!
Elitai un ceļotājai • 15. martā, 18:57
Sveiki! Iesaku palūkoties apkārt - tik daudz arī vēl citu pasākumu notiek šajā laikā. Tas ir normāli, ja ir iespēja izvēlēties, kurp doties piektdienas vakarā. Traki būtu, ja būtu tikai viens pasākums un vairs nekā. Piecājieties! Kultūras namā dažādi pasākumi notiek katru dienu. Tad ko citiem tagad iesākt - nerīkot pasākumus vispār, vai rīkot tos pirmdienu rītos?! Nez, vai par to priecāsieties..

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet