Atgriezties pie raksta

Ogres Valsts ģimnāzijas absolvente sagādā pārsteigumu savai skolai Foto

Šodien Ogres Valsts ģimnāzijā ieradās ciemiņi – uzņēmuma "Viasat" pārstāvji, lai pasniegtu dāvanas Ogres Valsts ģimnāzijai 499 eiro vērtībā.

Jau trešo gadu televīzijas satura nodrošinātājs Latvijā "Viasat" īsteno vienu no savas sociālās atbildības mērķiem – attīstīt un atbalstīt jaunos talantus jau skolas gaitās. Šogad dāvinājumu saņems piecas Latvijas skolas.  Ogres Valsts ģimnāzija šajā sarakstā iekļuva, pateicoties 2017.gada skolas absolventei Sintijai Leimanei, kura šobrīd strādā uzņēmumā "Viasat" par pārdošanas speciālisti. 


"Viasat" rīkotajā "Mīļumvakarā", kas ir kolektīva saliedēšanas un arī labdarības pasākums, darbinieki, kuram piemīt kāds talants, sagatavo priekšnesumu, bet pārējie balso. Pirms pasākuma skatītāji var iegādāties pogas par pieciem eiro gabalā, ar kurām var balsot par iepatikušos priekšnesumu.


Šajā pasākumā uzstājās arī Sintija Leimane, kura bija aicinājusi līdzdarboties uz skatuves Ogres Valsts ģimnāzijas 12.b klases skolnieci Kintiju Alpi.


"Es zināju, ka Kintija ir talantīga, tāpēc aicināju kopā uzstāties. Mācoties Ogres Valsts ģimnāzijā, vadīju skolas pasākumus, aizrāvos ar dejošanu," stāsta Sintija. 


Abas jaunietes pasākumā izpildīja Dona dziesmu "Pēdējā vēstule", kas Sintijai ir mīļa dziesma. Kintija spēlēja ģitāru, bet Sintija – sitamo mūzikas instrumentu kahonu.


"Ļoti jauki iespaidi par šo pasākumu. Ja arī pašai kādreiz būtu tāda iespēja sagādāt savi skolai dāvanu, darītu to ar lielāko prieku, jo tā ir mana skola, kurā esmu pavadījusi 12 gadu," atklāj Kintija.


Kintija un OVĢ vokālais ansamblis pateicībā par dāvinājumu viesiem sniedza muzikālu priekšnesumu. OVĢ vokālais ansamblis skolotāja Kristapa Kiršteina vadībā starpnovadu skatē ieguva maksimālo punktu skaitu -50. "Mēs priecājamies par to, ka mums ir tik brīnišķīgi skolotāji, kuri spēj saskatīt šos talantus un iznest visiem priekšā kā ziedu pušķus, lai mēs visi kļūtu mazliet laimīgāki," sacīja OVĢ direktore Aina Bērce.


Lai ansamblis un solisti vēl vairāk varētu izkopt savus talantus un celt meistarību, to veicinās arī saņemtās dāvanas. "Ārējā skaņu karte, lai mēs varam veikt ierakstus skolā – solo numurus un pavadījumus, studijas austiņas, lai var strādāt, kā arī studijas mikrofona tīkliņš, kas ir paredzēts gaisa plūsmas kontrolēšanai. Tās ir trīs svarīgas lietas, kas ir vajadzīgas, lai veiktu studijas ierakstu varbūt ne gluži profesionālā, bet kvalitatīvā amatieru līmenī skolas vajadzībām," dāvanu maisiņa saturu atklāj K.Kiršteins. 


Ne mazāks prieks par dāvanām ir OVĢ tautisko deju ansambļa "Dzīpari" vadītājai Martai Dargienei. "Mūsu kolektīva tērpu klāstu papildinājušas 10 baltas tautiskās blūzes, kas šūdinātas tepat Ogrē. Deju kolektīva "Dzīpari" dejotājas gaidāmajos Deju svētkos varēs dejot jaunās blūzēs. Vēl, protams, arī puišiem vajadzētu jaunus kreklus, bet prieks par meitenēm," teic  M. Dargiene.


"Tā bija Sintijas vēlme, lai pasākumā savāktie līdzekļi nonāk pie mūsu skolas pašdarbniekiem. Vispirms saņēmām ielūgumu piedalīties "Mīļumvakarā", kurp devās skolotāju grupa. Pasākumā pedagogi uzzināja, ka mūsu skola iekļuvusi dāvanu saņēmēju vidū. Tas, ka šī dāvana nāk ar mūsu skolas absolventes gādību, ir  ļoti mīļi un patīkami. Manuprāt, jo vairāk uzņēmumu kaut ko līdzīgu organizēs, jo mēs visi būtu bagātāki – gan attiecībās, gan savstarpējā sadarbībā," pārliecināta A.Bērce.


Lai dāvanu saņemšanas noskaņa būtu pilnīga, viesi pasniedza arī ziedus un torti.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/41186

2018. gada 4. aprīlī, 13:35, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet