Atgriezties pie raksta

Aicina iepazīt Ogres 1.vidusskolu

27. aprīlī Ogres 1.vidusskola ver durvis savas skolas skolēniem un vecākiem, kā arī topošajiem 9.klašu absolventiem no citām skolām. 

Pasākuma 'Iepazīsti Kalna skolu 2018" mērķis ir iepazīstināt ar Ogres novada lielākās skolas daudzveidību. Pulksten 13 pasākumu Aktu zālē atklās skolas direktors Igors Grigorjevs un ieskandinās skanīgais Ogres 1.vidusskolas jauktais koris.


Pēc tam viesi varēs apskatīt dažādas laboratorijas. Ideju laboratorijā skolas jaunie uzņēmēji rādīs savu produktu prototipus un stāstīs par saviem uzņēmumiem. Mākslas izstādē varēs iepazīties ar jauno skolas mākslinieku veikumu. Matemātikas laboratorijā savas spējas un atjautību varēs pārbaudīt dažādu vecumu bērni. Šajā mācību gadā skolā ir vairāki matemātikas pulciņi, kuru dalībnieki ar prieku dalīsies savās zināšanās un prasmēs. Tehniskajā laboratorijā skolēni varēs iepazīties ar skolas tehnisko pulciņu veikumu. Dabaszinību laboratorijā mazo pētnieku sabiedrībā varēs iepazīties ar dabas brīnumiem. Preses kioskā darbosies skolas avīzes 'Mazā skolas avīzīte" bērni. Būs ko redzēt!


Pulksten 14 skolas aktu zālē lielais notikums – skolas teātra pulciņa izrāde "Kā lai es pasaku pasaku?". Skolas teātra pulciņa vadītāja un izrādes režisore Ligita Landorfa.  


Pulksten 15 skolas Aktu zālē notiks vidusskolēnu vadīta paneļdiskusija par to, ko nozīmē mācīties vidusskolā un ko nozīmē mācīties dažādās Ogres 1.vidusskolas programmās. 2018./19. mācību gadā Ogres 1.vidusskola turpinās piedāvāt matemātikas, dabaszinību un tehnikas virziena programmu, komercdarbības programmu un ieviesīs jaunu mācību moduli – teātra mākslu. Tiekamies jau 27. aprīlī Kalna skolā!


Pasākums tiek organizēts ESF projekta 'Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai" ietvaros.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/41259

2018. gada 12. aprīlī, 09:32, Kultūra un izglītība
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet