Atgriezties pie raksta

Ogrē notiks starptautiskas keramikas, tekstila un foto meistardarbnīcas

No 26.jūlija līdz 4.augustam Ogres Mākslas skolā norisināsies 20.Starptautiskās starpdisciplināras keramikas, tekstila un foto meistardarbnīcas "Laika tilts", kas veltītas Ogres 90 gadu jubilejai un Latvijas simtgadei.

Par "Laika tilta" dalībniekiem aicināti kļūt profesionāli mākslinieki, pedagogi, interesenti, kuriem ir savas asociācijas, vīzijas un izpratne par laiku un tiltu kā kustību, ceļiem, krustcelēm, robežām, pieturvietām, jaunu ideju sākumu, kur iespaidi satiekas ar iedvesmu, kur mākslinieks satiek citu mākslinieku un, visbeidzot, kur radītais mākslas darbs satiek skatītāju.


Dekoratīvi un plastiski objekti, stāstošas kompozīcijas, melnbaltas fotogrāfijas un funkcionāli trauki, raupjā un maigā faktūra, papīra un porcelāna trauslums - katrs no autoriem  var izvēlēties atšķirīgu radīšanas ceļu, attīstīt un īstenot savu ideju. Izmantojot sev pazīstamu materiālu un tehnoloģiju, iekļaujot kādu citu meistarklasēs izmantoto materiālu vai veidojot sadarbību kopdarbā. 


Meistardarbnīcu dalībnieki piedalīsies Ogres pilsētas svētkos 25.augustā, kā arī organizēs līdzi atvesto un meistardarbnīcās tapušo darbu izstādi Ogres Mākslas skolas Izstāžu zālē.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/41264

2018. gada 13. aprīlī, 08:45, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Lūdzu, informējiet • 2018. gada 16. aprīlī, 13:04
Kas ir šī pasākuma autors (biedrība?, iestāde?), tas nav Ogres nov. "R.A.D.I." projekts, skaidrs...
vai vajag? • 2018. gada 13. aprīlī, 14:40
pilsētā, kurā nav pat slēgtu atkritumu urnu, lai vārnas neiznēsā konfekšu papīrus

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet