Atgriezties pie raksta

Ēka Parka ielā 1 pārbūvēta pirmsskolas iestādes vajadzībām

Ekspluatācijā nodota Ogres pirmsskolas izglītības iestādes (PII) “Strautiņš" topošās filiāles ēka Parka ielā 1, ko no aizvadītā gada oktobra rekonstruēja un siltināja.

Līdz 1. jūnijam vēl tiks pabeigti atliktie darbi, kurus līdz nodošanai ekspluatācijā nevarēja paveikt laikapstākļu dēļ. 


Ēkā, kurā agrāk darbojās Ogres sociālais centrs un kas tagad ir pielāgota pirmsskolas iestādes vajadzībām, vasaras periodā ir jāiegādājas mēbeles, atbilstoši jāierīko telpas, lai jau septembrī tās varētu apdzīvot bērni. 


Projekta ietvaros veikta ēkas pārbūve ar mērķi samazināt oglekļa dioksīda emisijas un primārās enerģijas patēriņu, sekmējot energoefektivitātes paaugstināšanu un izdevumu samazināšanos, atbilstoši pašvaldības attīstības programmas noteiktajai prioritātei, kā arī mainot ēkas funkciju uz pirmsskolas izglītības iestādi. 


Pārbūvētajā ēkā būs četras PII "Strautiņš" grupiņas (filiāles ēka atrodas tieši pretī esošajam bērnudārzam "Strautiņš") ar 80 bērniem. 


Eiropas Savienības Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir EUR 462 515,52, no kuriem 166 000 eiro ir ERAF līdzfinansējums, valsts budžeta dotācija pašvaldībai ir EUR 74 128,88, savukārt atlikušo projekta finansējumu nodrošina Ogres novada pašvaldības budžets.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/41290

2018. gada 17. aprīlī, 09:03, Kultūra un izglītība
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Zirgam • 2018. gada 18. aprīlī, 22:45
Pasniedzam faktus kā pašam izdevīgāk vai tiešām domājam, ka tikai viena grupa bērnu te tiks sagatavota un tad viss aizklapēts? Vajadzīgs projekts, tāpēc paldies darītājiem un lēmējiem. Cerams, kvalitāte būs arī godam, bet to jau laiks parādīs.
Prževaļska zirgs • 2018. gada 18. aprīlī, 16:26
Labs. Zelta dārziņš. Izmaksas uz 1 bērnu gandrīz 6 tūkstoši. Diez, būs tikai izredzētajiem?
ir jau labi, bet • 2018. gada 18. aprīlī, 15:50
tādos laika apstākļos, kuros tas tapa... man rodas pārliecība par plaisām, kuras vasarā parādīsies.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet