Atgriezties pie raksta

"Dzītariņš", "Mazie spārni" un "Pīlādzītis" skatē izcīna Augstāko pakāpi Foto Rezultāti

27.aprīlī Ogres novada Kultūras centrā notika Ogres novada izglītības un kultūras iestāžu bērnu un jauniešu tautas deju kolektīvu skate.

Dejotāji sacentās trīs grupās: 1.-4.klašu, 3.-4.klašu un 5.-9.klašu grupā.


Katras grupas dejotājiem bija jādejo obligātā un izvēles deja. 1.-4.klašu deju kolektīvi kā obligāto deju dejoja "Sniedze prasa uz stikutu", 3.-4.klašu – "Danco lieli, danco mazi", bet 5.-9.klašu – "Man košas bantes, man košas lentas". Visu deju horeogrāfe ir Iluta Mistre.


Deju kolektīvu sniegumu vērtēja žūrija: XI Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku lielkoncerta uzveduma mākslinieciskās grupas locekle, horeogrāfe, deju kolektīva "Pūpolītis" vadītāja  Iluta Mistre, Ogres deju apriņķa izglītības un kultūras iestāžu bērnu un jauniešu deju kolektīvu virsvadītāja, horeogrāfe, deju kolektīva "Dzītari" vadītāja Marta Dargiene.


1.-4.klašu grupā visaugstāko vērtējumu – 46 punktus - saņēma Dairas Dāles vadītais Ogres sākumskolas deju kolektīvs "Dzītariņš", kurā dejo 1.klašu skolēni. Tikai par vienu punktu mazāk - 45 - no žūrijas  saņēma Suntažu vidusskolas 1.klašu deju kolektīvs "Mazie spārni" (vadītāja Ivonna Gisiča). Abiem kolektīviem piešķirta Augstākā pakāpe savā grupā.  Savukārt 5.-9.klašu grupā Augstāko pakāpi ar 46,5 punktiem izcīnīja Ogres novada Kultūras centra deju kolektīva "Pīlādzītis" 8.-9.klašu dejotāji. Kolektīvu vada Mārīte Baltā. Arī pārējie deju kolektīvi uzrādīja labu sniegumu, jo tika novērtēti ar I pakāpi.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/41420

2018. gada 2. maijā, 20:40, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Howard • 2018. gada 17. maijā, 08:21
Vai jums ir nepieciešams biznesa vai personīgais aizdevums? Ja ; Sazinieties ar mums tagad pa e-pastu: unique2aal@gmail.com
atbilde • 2018. gada 3. maijā, 09:20
stikuts izrādās ir putns, es arī nezināju
tikai viens jautājums • 2018. gada 3. maijā, 09:11
kas ir stikuts?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet