Atgriezties pie raksta

4.maijā aicina veidot kopīgu fotogaleriju

4.maijā, dienā, kad svinam Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas gadadienu, aicinām ģimenes, draugus, paziņas, kaimiņus pulcēties pie balti klātiem galdiem, svinot Baltā galdauta svētkus, informē Ogres novada Kultūras centra sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Tribocka.

Ogres novada Kultūras centrs (ONKC) aicina iedzīvotājus būt aktīviem svētku dalībniekiem, iemūžināt fotogrāfijās svētku dienu un ar piedzīvoto dalīties. 


4. maijā uzņemtās svētku bildes sūtiet uz epastu: dace.tribocka@okc.lv vai publisko sociālajos tīklos ar tēmturi  #4.maijasvētki.


Veidosim kopīgu 4. maija svētku kolāžu - fotogaleriju, tādējādi veidojot svētku kopības sajūtu!


Baltā galdauta svētki ir veids, kā svinēt Latvijas otro dzimšanas dienu - mūsu PAR dienu, pieminot 1990.gada 4.maiju, kad Latvijas PSR Augstākā padome pieņēma deklarāciju "Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu" - lēmumu, kas atjaunoja Latvijas suverenitāti. Tā bija diena, kad izvēlējāmies brīvību, pateicām PAR grāmatām, kas drīkst būt mūsu grāmatplauktos, PAR mūsu draugiem no visas pasaules, PAR brīvai informācijai, uzņēmīgumam un patiesai līdzdalībai.


4. maija pasākumu programma


10 Svētku dievkalpojums Ogres Trīsvienības baptistu baznīcā


11 Baltā galdauta svētki namu pagalmos


Aicinām iedzīvotājus pulcēties savu namu pagalmos, lai kopīgi svinētu svētkus un iemūžinātu vēsturisko Ogrei 90 bildi! Bildē jābūt redzamai konkrētai norises vietai un visiem dalībniekiem. Bilde tiks izmantota svētku albuma veidošanā. 


11.30 pūtēju orķestris "Horizonts" Brīvības ielā pie monumentālā karoga


12 Deju uzvedums "Ar villaini rotājos". Piedalās ONKC kolektīvi – BDK "Pīlādzītis", TDA "Ogre", VPDK "Raksti", VPDK "Aija", 


SDK "Ogrēnietis". Režisors Edgars Tabors. Brīvības ielā pie monumentālā karoga.


"Ogres josta". Demonstrē TLMS "Saiva". Brīvības ielā pie monumentālā karoga.


13 – 14 Tvīda brauciens Brīvības ielā


Tvīda brauciena atklāšana


Tvīda brauciens


Tvīda brauciena noslēgums un tērpu parāde


Spēlē grupa Jēkaba Nīmaņa vadībā


Organizē "M.Pūres beķereja".

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/41429

2018. gada 3. maijā, 14:16, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Howard • 2018. gada 16. maijā, 10:14
Vai jums ir nepieciešams biznesa vai personīgais aizdevums? jā; Sazinieties ar mums tagad pa e-pastu: jerryloans2@gmail.com
Klibais Jurks • 2018. gada 4. maijā, 15:55
Toreiz, jā, 4.maijs bija satraukuma un sajūsmas pilna diena. Cerība, ka nupat, nupat Latvija būs brīva un neatkarīga nacionāla valsts. Bet, ak vai!, nāca Latvijas izlaupītāju un izsaimniekotāju barvedis godmanis pie varas grožiem. Visas cerības izputēja visos vējos. Tautu aplaupīja vesela žīdu plejāde - lavents, kargins, krasovickis, pašmāju žuļiki - šķēle, gailis, lembergs un vēl un vēl citi. Ciniski šodien skan "balto galdautu"svētki, jo tik daudziem tūkstošiem šodien nav ko uz tā baltā galdauta uzlikt. Par kādu neatkarību varam runāt, ja joprojām vēl, slienām šļakstot, uz mums rej tādi tatāru-mongoļu salašņas, kā te tas xa xa, ja miljonāri un lielīpašnieki Latvijā ir bijušie čekisti? ? Kad pienāks latviešiem tie laiki, ko citas tautas tagad redz?
apsis • 2018. gada 4. maijā, 13:45
Tik tiešām,ko svinam?Tie baltie galdauti,kam priekš kam?Atgādina rīkojumu no augšas.Lai sēdētu pie galda ar tiem ar kuriem uz viena lauka dirst neietu.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet