Atgriezties pie raksta

Muzeju dienā Ogrē filma "Dubultā dzīve. Sekss un PSRS"

18.maijā plkst.19 Muzeju dienā Ogres Vēstures un mākslas muzejā būs skatāma Ināras Kolmanes režisētā filma "Dubultā dzīve. Sekss un PSRS".

Filma pērn piedzīvojusi pirmizrādi Francijā un guvusi tur lielus panākumus, bet Latvijā tās pirmizrāde būs 10.maijā. Filma ir Latvijas, Francijas un Ukrainas kopražojums, kuras pamatā ir ironiski, traģikas un humora pilni stāsti par Homo Sovieticus jeb Padomju cilvēku, kura dzīvē nebija vietas seksam, tikai mīlestībai pret plašo Padomju Savienību.


Sižets stāsta par to, kas notiek starp cilvēkiem totalitārā režīmā, kad attieksme pret seksu mainās no pilnīgas visatļautības līdz absolūtam noliegumam.


Caur ironiju, humora un traģikas pilniem stāstiem filma "Dubultā dzīve. Sekss un PSRS" pretnostata cilvēku reālo dzīvi un to viltus realitāti, kuru Komunistiskā partija un tās vadoņi centās uzspiest darbaļaužu masām, parādot varas aprindās valdošo dubultmorāli, kur elitei ir atļauts viss, savukārt ierindas pilsoņi tiek pārliecināti, ka nodarboties ar seksu ir neķītri un pat iedomāties par to ir apkaunojums.


Unikālas padomju perioda dubultās dzīves liecības, slepenas dienasgrāmatas un reāli cilvēku stāsti par savu dzīvi valstī, kurā oficiāli nerunāja par seksu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/41479

2018. gada 17. maijā, 09:52, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Howard • 2018. gada 16. maijā, 10:02
Vai jums ir nepieciešams biznesa vai personīgais aizdevums? jā; Sazinieties ar mums tagad pa e-pastu: unique2aal@gmail.com
Anthony HH • 2018. gada 16. maijā, 08:47
Vai jums ir nepieciešams aizdevums uzņēmējdarbībai vai personīgam mērķim?
Ērils • 2018. gada 13. maijā, 09:41
Justin Williams -uzbāzīgs bezkauņa ... Vai cienījamais Ogrenet arī man piebiedrojas? Varbūt tas ietilpst biznesa plānā?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet