Atgriezties pie raksta

Akcija "Viena diena Ogres novadā – 2018" Foto

Šogad aprit 30 gadi kopš laika, kad notika pirmā akcija "Viena diena Ogres rajonā". Toreiz, 1988.gada pavasarī, daudzi Latvijas fotogrāfi vienojās 24 stundu akcijā, lai kopīgi veidotu Atmodas laika fotodokumentu par Ogres rajona cilvēkiem un sadzīvi. 

Rezultātā tika radīts nozīmīgs vēsturisks materiālu, kas bija aplūkojams plašā izstādē, bet šobrīd atrodas Ogres Vēstures un mākslas muzeja krājumā. 


Šis pasākums rosināja organizēt foto akciju "Viena diena Ogres rajonā - 2008", bet  šogad – Latvijas simtgades jubilejā, izmantojot fotogrāfijas lielisko spēju tvert mirkli ar fotoobjektīva visu redzošās acs starpniecību vēlamies paskatīties un parādīt, kādi esam mēs paši un kā mainījusies mūsu apkārtne šajā - 2018.gadā. Fotogrāfiju galvenie varoņi, tāpat kā iepriekšējās akcijās, būs Ogres novada cilvēki, vide ap tiem un viņu darāmais darbs.


Akciju "Viena diena Ogres novadā – 2018" organizē Foto klubs "Ogre" un Ogres Vēstures un mākslas muzejs.


Akcija notiks 2018. gada 25. maijā visā Ogres novada teritorijā. Katrā pagastā ieradīsies kāds fotogrāfs un strādās vienu diennakti. Tāpat arī ikviens Ogres novada iedzīvotājs, kurš fotografē, tiek aicināts piedalīties šai pasākumā un savas fotogrāfijas (skaitā līdz 10) nosūtīt organizatoriem, lai labākos darbus iekļautu izstādē, kas notiks šā gada septembrī..Turklāt ikviena akcijas laikā tapusī fotogrāfija paliks kā dokuments vēsturei. Fotogrāfijas lūdzam sūtīt Foto klubam "Ogre" uz e-pastu: info@fotoklubsogre.lv. 


Piedalīsimies visi foto pasākumā "Viena diena Ogres novadā 2018", lai veidotu pilnīgāku Ogres novada portretu Latvijas simtgadē!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/41508

2018. gada 16. maijā, 12:58, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet