Atgriezties pie raksta

Viesi no Francijas institūta Latvijā un Somijas Ogres Centrālajā bibliotēkā Foto

16.maijā Ogres Centrālajā bibliotēkā viesojās divas delegācijas, informē Ogres Centrālās bibliotēkas direktores vietniece Aija Žilvinska.

Bibliotēku apmeklēja Francijas institūta Latvijā direktors Gilles Bonnevialle un Starpnozaru projektu koordinatore Sandra Urtāne. 


Viesi iepazinās ar bibliotēkas darbu un sniegtajiem pakalpojumiem iedzīvotājiem, kā arī klātienē apskatīja bibliobusu, ko Ogres novadam 2015.gada nogalē dāvināja Žueletūras (Francija) pašvaldība.


Otra delegācija bija no Somijas – Iisalmi pilsētas pašvaldības darbinieki, kuri atbildīgi par bibliotēkām un kultūru, mākslas un mūzikas skolu darbinieki, kā arī nevalstisko organizāciju pārstāvji. 


Arī šie viesi iepazinās ar Ogres Centrālās bibliotēkas sniegtajiem pakalpojumiem, tajā skaitā apmeklēja arī bibliobusu. Somija ir  slavena ar plašo bibliobusu tīklu visā valstī, kur katra pašvaldība, ņemot vērā lielos attālumus no rajonu un pilsētu centriem, cenšas nodrošināt iedzīvotājiem bibliotēku pakalpojumus ar mobilo bibliotēku starpniecību.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/41529

2018. gada 18. maijā, 08:43, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet