Atgriezties pie raksta

Bērnu deju studija "Pīlādzītis" sveic ar Pavasara koncertu Foto

Svētdien Ogres novada Kultūras centra (ONKC) Lielajā zālē norisinājās ONKC Bērnu tautas deju studijas "Pīlādzītis" Pavasara koncerts.

Kā informē kolektīva vadītāja Mārīte Baltā, "Pīlādzītis" skatītājus ar vērienīgiem koncertiem, kuros piedalās visu grupu 340 dejotāji, iepriecina divreiz gadā – Ziemassvētkos un pavasarī, kas ir sezonas noslēgums.


"Ar sezonā sasniegto esam apmierināti, dejotāji centās, cik varēja. Repertuāru koncertam veidojām ar domu par pavasari, bet rādījām arī dejas, ko esam gatavojuši Tautas deju festivālam "Latvju bērni danci veda" un citiem pasākumiem. 10. un 11.klašu grupas dejotāji vasarā piedalīsies Lielvārdes novada svētkos, 9.jūnijā piedalīsimies pasākumā "Danču nakts Limbažos". Savukārt ar 4.,8. un 9.klašu dejotājiem jūlijā dosimies koncertceļojumā uz Horvātiju, kur notiks starptautiskais folkloras festivāls. Esam saņēmuši ielūgumu piedalīties festivālā," par vasaras plāniem stāsta M.Baltā. "Tad  neliela atpūta, un rudenī atkal atsāksies mēģinājumi. Jaunus dalībniekus uzņemsim, cik atļaus brīvās vietas. Ja 1920.gadā notiks XII Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki, tad būs jāapgūst obligātais repertuārs."


Bērnu tautas deju studijas "Pīlādzītis" koncertā viesu statusā koncertā bija Tautas deju ansamblis "Ogre". Par viesiem gluži TDA "Ogre" dejotājus nevar uzskatīt, jo, kā atklāja M.Baltā, 90 un pat vairāk procentu no "Ogres" dejotājiem kādreiz bijuši "Pīlādzīša" dalībnieki.  Gada nogalē "Pīlādzītis" svinēs 30 gadu jubileju, un arī tad uz svētku koncertu tiks aicināti dejotāji no TDA "Ogre". 


''Pīlādzītis'' dibināts 1988.gadā, tā vadītāja kopš 2003.gada ir Mārīte Baltā. Ar dejotājiem strādā repetitore Kristīne leja un koncertmeistare Brigita Zīmele.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/41547

2018. gada 20. maijā, 23:03, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet