Atgriezties pie raksta

Veidosim Ogres novada portretu Latvijas simtgadē

25.maijā Ogres novadā risināsies fotoakcija "Viena diena Ogres novadā - 2018", kurā aicina piedalīties ikvienu Ogres novada iedzīvotāju, kam tuva fotogrāfēšanas māksla.

Savas fotogrāfijas (skaitā līdz 10) būs jānosūta organizatoriem, lai labākos darbus iekļautu izstādē, kas notiks šā gada septembrī. Turklāt ikviena akcijas laikā tapusī fotogrāfija paliks kā dokuments vēsturei. Fotogrāfijas lūdzam sūtīt foto klubam "Ogre" uz e pastu: info@fotoklubsogre.lv. 


Šogad aprit 30 gadi kopš laika, kad notika pirmā akcija "Viena diena Ogres rajonā". Toreiz, 1988.gada pavasarī, daudzi Latvijas fotogrāfi vienojās 24 stundu akcijā, lai kopīgi veidotu Atmodas laika fotodokumentu par Ogres rajona cilvēkiem un sadzīvi. Rezultātā tika radīts nozīmīgs vēsturisks materiālu, kas bija aplūkojams plašā izstādē, bet šobrīd atrodas Ogres Vēstures un mākslas muzeja krājumā.


Šis pasākums rosināja organizēt foto akciju "Viena diena Ogres rajonā - 2008", bet  šogad – Latvijas simtgades jubilejā, izmantojot fotogrāfijas lielisko spēju tvert mirkli ar fotoobjektīva visu redzošās acs starpniecību, vēlamies paskatīties un parādīt, kādi esam mēs paši un kā mainījusies mūsu apkārtne šajā - 2018.gadā. Fotogrāfiju galvenie varoņi, tāpat kā iepriekšējās akcijās, būs Ogres novada cilvēki, vide ap tiem un viņu darāmais darbs.


Akciju "Viena diena Ogres novadā – 2018" organizē  foto klubs "Ogre" un Ogres Vēstures un mākslas muzejs.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/41573

2018. gada 23. maijā, 16:15, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

A • 2018. gada 24. maijā, 08:56
Jā,bildējam rīt 0grīti!
akcija • 2018. gada 23. maijā, 18:17
šogad būs daudz, ko bildēt; par godu 100-gadei varētu sarīkot atsevišķu izstādi par Ogres centra strūklakām

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet