Atgriezties pie raksta

Ogres skolēni aizvada mācību gadu un sveic vasaru Foto

Sestdien Ogres novada pašvaldība rīkoja jautru, krāsainu un sportisku vasaras ieskaņas pasākumu skolēniem "Mēs esam vasara".

Pasākums sākās ar pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņu velobraucienu no Brīvības ielas gājēju promenādes. Mazie riteņbraucēji ieradās Ogres 1.vidusskolas stadionā, kur norisinājās sportiskas aktivitātes ģimenēm. Savukārt uz stadionā uzbūvētās skatuves ar priekšnesumiem iepriecināja Ogres novada skolu audzēkņi.


Basketbola cienītāji steidzās uz Krasta ielas laukumu, kur norisinājās viens no pieciem "Ghetto Basket Ventspils Challenger" kvalifikācijas turnīriem, kurā Pro grupas uzvarētājs saņems ceļazīmi uz "Ghetto Basket Ventspils Challenger". Cīņā par ceļazīmi iesaistījās desmit komandas no Ogres, Rīgas, Sanktpēterburgas un Novosibirskas.


Turnīra dalībniekus un līdzjutējus sveica Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīviņš: "Patiess prieks, ka pie mums, Ogrē, jau otro reizi notiek viens no "Ghetto Games'' posmiem. Esam lepni, ka Ogrē ir spēcīgas basketbola tradīcijas. Mūsu jaunieši spēlē Latvijas čempionāta augstākajās divīzijās. Arī "Ghetto Games" redzam daudzus ogrēniešus. Mēs lepojamies ar mūsu pilsētu, ar mūsu basketbolistiem, jo Ogre ir pilsēta, kurā mīl basketbolu, kurā var trenēties un spēlēt basketbolu.  To pierāda arī šis turnīrs. Visi laipni aicināti dzīvot Ogrē un spēlēt basketbolu!"


"Ghetto Games" organizatori, sakot paldies par sadarbību turnīra organizēšanā, pasniedza Pateicības Ogres novada pašvaldībai un Ogres novada Sporta centra direktorei Dzirkstītei Žindigai.


Turnīrs tika atklāts ar paraugspēli starp Basketbola Klubu "Ogre" un Ogres Fanu Klubu "SPEKTRAS". Lai spēlē būtu interesantāka, OFK ''SPEKTRAS'' ir izaicinājuši BK ''OGRE'' spēlētājus ar uzdevumu – kura komanda iemetīs vairāk metienus ar atsitienu pret vairogu no distances.


Pasākumā "Mēs esam vasara" skolēnus un viņu ģimenes gaidīja arī dažādas citas aktivitātes. Pēcpusdienā ar Līkā tilta regati tika atklāta jaunā tūrisma sezona – ar laivu sacensībām Ogres upē, ar laišanos trosē pāri upei, Sup dēļu izbraucieniem un citām atraktīvām izklaidēm.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/41590

2018. gada 26. maijā, 19:06, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet