Atgriezties pie raksta

"Rasa" un "Madliena" iesāk "Upes vakarus" Ogres promenādē Foto

Brīvdabas koncertciklu "Upes vakari" uz peldošās skatuves ceturtdien atklāja Ogres novada Kultūras centra (ONKC) sieviešu koris "Rasa" un Madlienas pūtēju orķestris "Madliena".

Sieviešu kora "Rasa" vadītāja Aira Birziņa iepazīstināja ar koncerta programmu – Ogres upes promenādē izskanēs "Rasas" iemīļotākās dziesmas un arī daļa no XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku repertuāra.


Balsis ielocīt koristes piedāvāja arī skatītājiem, aicinot līdzdziedāt. Kā pirmā līdzi dziedamā dziesma – "Ziedi, ziedi, rudzu vārpa". Daudzi atsaucās aicinājumam – arī vārdi zināmi –, un Ogres upes krasta promenāde atdzīvojās vēl vairāk.


Pūtēju orķestra "Madliena" vadītājs Viesturs Lazdiņš "Upes vakaram" bija izvēlējies visai dinamisku programmu, un klausītāji ar aplausiem neskopojās.


ONKC direktore Antra Purviņa koncerta noslēgumā sacīja: "Šis bija pirmais "Upes vakars". Mēs pagājušogad iesākām šo tradīciju. Man ļoti liels prieks, ka cilvēkiem patīk un viņi šeit jūtas brīnišķīgi, omulīgi. Es gribu teikt, ka mēs turpināsim šos ceturtdienas vakarus – vēl divi "Upes vakari" mums būs. Jūs visi esat laipni aicināti nākt, baudīt upi, baudīt brīnišķīgu kormūziku!"


7.jūnija “Upes vakaru” Madlienas pūtēju orķestris noslēdza ar maršu. 


14. jūnijā pulksten 20 uz tikšanos šajā pašā vietā aicina jauktais koris "Ogre" un sieviešu koris "Ausma" (Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrs "Mazā ģilde"), bet vēl pēc nedēļas – 21.jūnijā – Ogres promenādi pieskandinās sadziedāšanās, kurā piedalīsies jauniešu koris "Impulss", jauktais koris "Grīva", Ogres skolotāju kamerkoris un senioru koris "Altera".

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/41685

2018. gada 8. jūnijā, 08:09, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

nu nu • 2018. gada 11. jūnijā, 15:17
Birziņa taču nav precēta. Kāpēc viņai nevarētu būt vainags galvā?
Osim • 2018. gada 11. jūnijā, 07:53
Ja vainadziņš ir atdots Tautudēlam,tad kur nu vēl omes,vecmammas bāž galvā vainadziņu? Nepilngadīgās un nevainīgās???
to Osim • 2018. gada 11. jūnijā, 07:38
Airai B tak nav vainadziņš galvā, tie garie blondie mati gan man patika,pagājšvasar vai

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet