Atgriezties pie raksta

Ogrē viesojas leģendārā dejotāja Vija Vētra Foto

Sestdien Ogres novada Kultūras centa Lielajā zālē notika Agra Daņiļeviča deju skolas "Dzirnas" sezonas  noslēguma koncerts, uz kuru bija aicināta goda viešņa - dejotāja Vija Vētra.

Deju skolas "Dzirnas" vadītājam Agrim Daņiļevičam nosaucot leģendārās dejotājas vārdu, zāle Viju Vētru sveica ar stāvovācijām un ilgiem aplausiem.


V.Vētra noskatījās deju grupas "Dzirnas" koncertu un pasniedza diplomus Agra Daņiļeviča deju skolas "Dzirnas" absolventiem.


"Man ir liels prieks, ka bērni un jaunieši sanāk pulkā un dejo, jo ir ļoti svarīgi katram kustēties. Kustība ir dzīves izteiksme. Deja ir vissenākā māksla, kur par izteiksmes līdzekli kalpo mūsu ķermenis. Tas ir mūsu instruments. Es vienmēr saku:"Man ķermenis ir mans čells, bet es esmu čelliste!" Es novēlu jums visiem dejot savu dzīves deju. Katram ir sava dzīves deja. Jūs visi esat savas dzīves horeogrāfi. Kustaties, jo kamēr jūs kustaties, jūs esat dzīvi!" aicināja V.Vētra.


Šogad dejotāja, horeogrāfe, lektore, pedagoģe Vija Vētra atzīmē savu 95 gadu jubileju un 75 gadus uz skatuves.  Kā pašai labpatīk teikt, viņa ir tikai piecus gadus jaunāka par Latvijas valsti.


Ievērojamo jubileju V. Vētra aicina svinēt kopā –12. jūnijā plkst. 17. Rīgas Latviešu biedrības nama Baltajā zālē ar jubilejas ieskaņas pasākumu "Vija Vētra tuvplānā - talants, gaume, darbs" un 18. jūnijā plkst. 19 Rīgas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē ar jubilejas koncertu, kas ir Vijas Vētras veltījums Latvijai "Ja tu esi dejā, tu jau esi Dievā".

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/41694

2018. gada 10. jūnijā, 18:02, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

to JĀ! • 2018. gada 17. jūnijā, 23:24
Nevis NOKC, bet gan ONKC. Bet vai tad ONKC mācās no savu darbinieku paviršībām? Tas iedomīgais skuķis D.T. kā iezīdies lielmātei, tā arī dirn tur neko nedarīdams. Prot tikai citiem savus pienākumus uzgrūst.
Jā! • 2018. gada 15. jūnijā, 00:34
Ja kaut kas baudāms, tad pa kluso...kā krievu laikos ( pa blatu) Fui NOKC
sūdu! • 2018. gada 11. jūnijā, 22:12
žēl... tagad tikai uzzināju.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet