Atgriezties pie raksta

Ogres Valsts ģimnāzijā nosvinēts 12.klašu izlaidums Foto

9.jūnijā no savas skolas – Ogres Valsts ģimnāzijas - atvadījās 30 divpadsmito klašu absolventu.

Šogad Ogres Valsts ģimnāziju absolvē divas divpadsmitās klases. 12.a klasē apliecību par vispārējo vidējo izglītību iegūs 17, bet 12.b klasē – 13 skolēnu.


Ogres Valsts ģimnāzijas aulā notika svinīgais pasākums, kurā absolventi teica paldies savai skolai, skolotājiem un vecākiem. 


"Mēs skolā esam kopā mācījušies matemātiku, un es ceru, ka jūs līdzās matemātikas darbībām – saskaitīšanai un atņemšanai, reizināšanai un dalīšanai – pratīsit tādu darbību, kā logoritms. Ne katrs to spēj. Arī jums no labiem cilvēkiem, kādu ir vairākums, jākļūst par izciliem. Un mēs pēc gadiem par jums lasīsim, dzirdēsim un priecāsimies," sveicot absolventus, vēlēja Ogres Valsts ģimnāzijas direktore Aina Bērce.


Pirmie izlaidumu svinēja 12.b klases absolventi. Trīs šīs klases absolventes saņēma Ministru prezidenta Māra Kučinska piešķirto Atzinības rakstu par izcilām sekmēm un sasniegumiem valsts un starptautiska līmeņa pasākumos. Atzinības raksti piešķirti Lindai Luīzei Barbarei, Dairai Deičmanei  un Melisai Romanovskai.


12.b klases audzinātāja Ingrīda Pētersone, kura lielāko daļu skolēnu audzinājusi trīs vidusskolas posma gadus, atklāja, ka viņas audzināmie ir azartiski, jautri, atsaucīgi, izpalīdzīgi, vienmēr gatavi cits citu atbalstīt, patstāvīgi gatavojušies un piedalījušies dažādos skolas un ārpusskolas pasākumos.


Visi 12.b klases absolventi nolēmuši uzsākt studijas augstākajās mācību iestādēs. Viņi gatavojas kļūt par datorspeciālistiem, inženieriem, sabiedrisko attiecību speciālistiem. "Cik viņi paši ir dažādi, tik arī viņu izvēle ir atšķirīga. Es novēlu, lai viņiem veicas un izdodas sasniegt, ko iecerējuši," saka audzinātāja.


12.a klase, kuras audzinātāja bija Līga Lībmane, apguva humanitārā un sociālā virziena programmu. Divas šīs klases skolnieces – Kintija Alpe un Ieva Romaško – bieži bija dzirdamas uzstājamies skolas un ārpusskolas pasākumos. Abas jaunietes arī izlaidumā ar savām lieliskajām balsīm priecēja klasesbiedrus, skolotājus, vecākus un viesus.


Kintija Alpe, atminoties skolā pavadītos gadus, teica paldies mūzikas skolotājam Kristapam Kiršteinam, kurš daudz ko iemācījis vokālajā mākslā un palīdzējis sasniegt panākumus mūzikā. Pēc ģimnāzijas absolvēšanas Kintija plāno studēt Rīgas Stradiņa universitātes Komunikāciju fakultātē un kļūt par mūzikas žurnālisti, bet dziedāšana viņai noteikti paliks kā hobijs. "Mūziku nepametīšu," pārliecināta Kintija. Arī Ieva Romaško, kura tāpat kā Kintija piedalījusies mūzikas olimpiādēs un guvusi panākumus, izvēlējusies ar mūziku nesaistītu  profesiju un studēs Sporta akadēmijā, lai kļūtu par basketbola treneri. Arī Ieva ir pateicīga skolotājam Kiršteinam par dotajiem pamatiem mūzikā un ieguldīto darbu viņas vokālajā izaugsmē.


Katram no absolventiem paliks zināšanas, prasmes un talanti, kurus viņi ieguvuši vai izkopuši Ogres Valsts ģimnāzijā.


Direktore Aina Bērce teica paldies abu izlaiduma klašu audzinātājām – Līgai Lībmanei un Ingrīdai Pētersonei, kā arī Ievas Romaško mammai Dzintrai Delperei, kura aktīvi darbojusies Skolas padomē.


Apliecības par vispārējo vidējo izglītību Ogres Valsts ģimnāzijas absolventi saņems 29.jūnijā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/41695

2018. gada 11. jūnijā, 00:04, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet