Atgriezties pie raksta

Ķeipenē aizvadīti "Svētki vasaras plaukumā"

9. jūnijā Ķeipenē visas dienas garumā notika "Svētki vasaras plaukumā" – aktivitātes visai ģimenei. Svētku noslēgumā – koncerts un zaļumballe.

Svētku rīts Ķeipenē sākās ar ziedu skulptūru veidošanu. Ķeipenes Tautas nama vadītāja Ineses Daugaviete ir pateicīga pensionāru biedrībai "Avotkrese" un Ķeipenes ziedu mīļiem par sarūpētajiem ziediem, zaļumiem un darbu, izveidojot krāšņo ziedu kompozīciju, kas visas dienas garumā iepriecināja svētku dalībniekus.


Vēlāk Ķeipenes pamatskolas atjaunotajā pludmales volejbola laukumā sākās pludmales volejbola sacensības "Ķeipenes kauss 2018". Sacensībās piedalījās 8 komandas – sportisti no Ķeipenes un tuvākajiem pagastiem.


Pēc aktīvām spēlēm 1.vietu un kausu izcīnīja komanda "Lēdmane un Jānis", kurā spēlēja Mikus Laganovskis, Raitis Kuks un Jānis Aperjots, 2.vietu – komanda "Kliņģeris", kurā spēlēja Gerda Sedoja, Lauris Enkuzens un Reinis Prīdāns, savukārt 3.vietu izcīnīja komanda "Utu bungas", kurā spēlēja Jurģis Birznieks, Māris Grants, Ronalds Strauss un Raivis Šaraks. Volejbola sacensības organizēja aktīvie Ķeipenes jaunieši Riharda Vītoliņa vadībā, kuri arī paši rūpējas par šo volejbola laukumu.


Savukārt pie Ķeipenes Tautas nama bērni piedalījās rotaļprogrammā "Brīnumu un prieka akadēmija" – devās rotaļās un spēlēja spēles ar feju Didī un vāverēnu, piedalījās burbuļu šovā, ieguva skaistas glezniņas uz sejas.


Tie, kuri vēlējās, baudīja mākslinieku plenērā Ķeipenē tapušās gleznas īpaši ierīkotā Mākslas dārzā, kur bija iespēja arī baudīt tēju un iesaistīties dažādās radošās nodarbēs – apgleznot akmentiņus vai arī stikla burciņas. Svētku dalībnieki labprāt izmantoja iespēju arī apgleznot piparkūkas "Ķeipenes piparkūku darbnīcā".


Plkst.14 sākās jau tradicionālais maratons "Apkārt Ķeipenei". Šo maratonu savulaik iedibināja bijušais Ķeipenes pamatskolas direktors Andris Upenieks un tas notika 11.novembrī, bet ar laiku šis maratons tika pārcelts uz Ķeipenes svētku dienu. Maratonā piedalījās visu vecuma grupu dalībnieki. Atsaucība maratonā bija gana liela – tajā piedalījās 68 dalībnieki!


Pasākumu organizēja Ķeipenes Tautas nams.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/41728

2018. gada 15. jūnijā, 08:04, Kultūra un izglītība
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet