Atgriezties pie raksta

Pamatizglītības dokumentus saņem Ogres 1.vidusskolas absolventi Foto

Piektdien Ogres 1.vidusskolas 9.klašu skolēni izlaidumā saņēma apliecības par pamatizglītību. Izlaidums skolas aktu zālē notika katrai klasei atsevišķi. 

Igors Grigorjevs, Ogres 1.vidusskolas direktors, uzrunājot 9.c klases absolventus, vecākus un skolotājus, sacīja: "Šodien mēs svinam jūsu panākumus. Jūsu katra panākumus! Un šīs svinības mēs sāksim, piešķirot tradicionālo un ikgadējo Gada balvu, ko mēs piešķiram trijiem 9.klases absolventiem, un arī ar īpašām Pateicībām par jūsu teicamo un izcilo sniegumu mācību un ārpusklases darbā."


Iespējams, ka vecāki arī saņēma katrs savu Gada balvu, uzklausot sava bērna teikto par to, kas bijis pats būtiskākais, par ko izlaidumā noteikti jāpasaka mammai un tētim paldies.


Irina Grigale, Ogres 1.vidusskolas direktora vietniece mācību un audzināšanas darbā, savu vēlējumu 9.c klases absolventiem izteica ar vārdiem: "Esiet vienkārši kā zeme, balti kā maize un dzidri kā avota ūdens un tad noteikti atradīsiet īsto un pareizo vietu dzīvē, un jūsu Dzīves grāmata būs interesanta un saturīga. Lai izdarītā izvēle dod jums gandarījumu!"


Vita Brauna, 9.c klases audzinātāja, atzina, ka no saviem skolēniem ir iemācījusies pašpaļāvību un paļaušanos. 


"Es novēlu tiem, kas aizies prom no mums, no 1.vidusskolas, lai jums visas jūsu ieceres, visi jūsu sapņi piepildās! Vecākiem noteikti liels paldies par atbalstu, par atbalstīšanu un ieteikumiem. Es domāju, ka mums bija laba sadarbība, tāpēc jums arī liels paldies par šiem brīnišķīgajiem bērniem!" teica V.Brauna.


Savukārt 9.a klases absolventus svinību zālē ieveda klases audzinātāja Aija Atelbauere. Gada balvu saņēma divi 9.a klases skolēni.


Dace Čuhnova, klases audzinātāja sākumskolā, aicināja atcerēties vienu otru jau aizmirsušos notikumu, atgādinot, ka mācīties nozīmē airēties laikā pret straumi. "Kā jūs atlaižat airus, tā jūs straume aiznes atpakaļ," akcentēja pedagoģe.


D.Čuhnova atzina, ka par ikvienu savu skolēnu var teikt daudz labu vārdu un lepojas ar viņu tagadējiem sasniegumiem. 


"Esmu pateicīga liktenim un jums – cienījamajiem vecākiem, skolas direktoram Igoram Grigorjevam, viņa vietniecēm – Irinai Grigalei, Dacei Kābelei un Irēnai Pupčenokai – par to, ka uzticējāt man audzināšanas darbu," atklāja A.Atelbauere. "Man ir bijis īpaši liels prieks būt kopā ar jaunām topošām personībām viņu izaugsmes laikā. Mans paldies arī pirmajai skolotājai Dacei Čuhnovai, jo saņēmu zinošu, saliedētu, aktīvu un sportisku klasi. Protams, mani vislielākie pateicības vārdi priekšmetu skolotājiem, kas bijāt saprotoši, pretimnākoši un atsaucīgi."


Atstarotājs, ko absolventi saņēma no klases audzinātājas, ļaus neaizmirst par drošību, meklējot dzīvē savu ceļu, un ļaus būt redzamiem katram savā dzīves jomā. 


Katras klases absolventu vecāki arī bija sagatavojuši savu paldies skolai un pedagogiem, savukārt Ogres 1.vidusskolas direktors pateicās visiem, kas sniedza savu ieguldījumu izlaiduma daudzpusīgajās norisēs. 


Svinīgais pasākums katrai klasei noslēdzās ar skolas himnu aktu zālē un fotografēšanos ārpusē.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/41734

2018. gada 16. jūnijā, 16:44, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

? • 2018. gada 17. jūnijā, 09:25
Kurs vainīgs, ka tādu fotogrāfu izvēlējāties?
! Skumji un priecīgi? • 2018. gada 16. jūnijā, 23:19
Neviena vārda, neviena paša teikuma par 9 b. Kas tā par diskrimināciju? Daudzi vēlas ieraudzīt attēlus no šīs klases. Fotogrāfam misējās, un bildes pazuda?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet