Atgriezties pie raksta

Ogrē atklās studijas "Saiva" izstādi

Ceturtdien, 21. jūnijā, plkst 18 aicina uz Ogres novada Kultūras centra (ONKC) tautas lietišķās mākslas studijas "Saiva" izstādes "Vakardiena rītdienā. Ceļamaize uz Dziesmusvētkiem" izstādes atklāšanu ONKC Izstāžu zālē. 

Izstādē varēs apskatīt studijas veidotos austos etnogrāfiskos brunčus un jostas, kā arī mūsdienīgi stilizētus tautas tērpus. 


Antra Purviņa, Ogres novada Kultūras centra direktore: "Esam šīs vasaras vērienīgākā notikuma – XXVI Visārējo latviešu dziesmu un XVI Deju svētku – priekšvakarā un studijas "Saiva" veidotā izstāde ir kā ceļamaize dalībai svētkos. Te savijas pagātnes un tagadnes elpa. Tostarp izstādē būs iespēja apskatīt tik tikko tapušo Ogres jostu, kur ieausta mūsu novada spēka zīme – logo."


Izstāde būs apskatāma no 21.jūnija līdz 26 jūlijam piektdienās, sestdienās un svētdienās no plkst.11 līdz 18. Pārējā laikā, iepriekš sazinoties pa tālr: 26313588 (Santa).


21. jūnijā pēc izstādes plkst. 20 aicinām uz šīs vasaras noslēdzošo cikla "Upes vakari" koncertu Ogres upes promenadē, koru un klausītāju sadziedāšanos Saulgriežos. Piedalās ONKC jauniešu koris "Impulss", jauktais koris "Grīva", senioru koris "Altera" un Ogres skolotāju kamerkoris.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/41753

2018. gada 19. jūnijā, 15:14, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet