Atgriezties pie raksta

Lietus "Upes vakaru" pārceļ uz ONKC Foto

Ilgi gaidītais lietus noslēdzošo brīvdabas koncertcikla "Upes vakari" tikšanos 21.jūnijā no Ogres upes promenādes pārcēla uz Ogres novada Kultūras centra (ONKC) Izstāžu zāli. 

Pērkona negaiss Latvijas simtgades fonda "1836" iecerētās akcijas "Izgaismo Latviju" ugunskuru no Ogres upes krasta iemeta koncerta dalībnieku sirdīs un acīs. Trāpīts!


Ceturtdien ciklā "Upes vakari" piedalījās kupls dalībnieku pulks: ONKC jauniešu koris "Impulss", jauktais koris "Grīva", senioru koris "Altera" un Ogres skolotāju kamerkoris. Koncertā izskanēja spēka dziesmas sev un Latvijai, aicinot uz sadziedāšanos arī klausītājus. 


Ja skaļajos aplausos, kas izskanēja pēc dziesmām, bija prieks un lepnums, tad klusumā, kas valdīja pēc vienlaikus visā valstī dziedātās Latvijas valsts himnas, bija kas maģisks. 


Antra Purviņa, ONKC direktore, uzsvēra, ka dzīvē nekas nenotiek nejauši. Šajā pašā vietā – ONKC Izstāžu zālē – pirms divām stundām atklāta Tautas lietišķās mākslas studijas "Saiva" izstāde "Vakardiena rītdienā. Ceļamaize uz Dziesmusvētkiem". Nu izstāde ir ne tikai apskatīta, bet arī apdziedāta. 


"Es jums visiem gribu novēlēt – svētīgus Saulgriežus! Lai katrs – ja šodien nededzat ugunskurus krastmalā –, mēs katrs varam iedegt gaismu savā sirdī un vēlēt to labāko un svētību mūsu zemei Latvijai, mūsu Ogrei. Līgo!" aicināja A.Purviņa, sakot paldies koncerta diriģentiem, mūziķiem, koristiem un skatītājiem.


Brīvdabas koncertcikls "Upes vakari" noslēdzies. Uz tikšanos dziesmās un Dziesmusvētkos!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/41782

2018. gada 22. jūnijā, 23:57, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Es • 2018. gada 23. jūnijā, 14:26
Fantastisks koncerts! Kori lieliski! Paldies par svētku sajūtu!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet