Atgriezties pie raksta

Brauc uz džezu Ciemupē ar velosipēdu Foto

Trešajā velobraucienā "Brauc uz džezu" no Ogres centra skvēra uz Ciemupi šogad devās kupls riteņbraucēju pulks.

Dalībnieku vidū ir ne tikai ogrēnieši. Antra Kūmiņa ar ģimeni (vīrs Gatis, dēli – Patriks un Gustavs) ieradusies no Ķeguma. "Mēs no rīta izlasījām, ka šeit būs tāds interesants brauciens līdz Ciemupei, un ar ģimeni nolēmām, ka piedalīsimies, un ar vilcienu atbraucām līdz šejienei," viņa stāsta. Līdzi paņemts arī brālēns Emīls. Ķegumieši cer, ka pasākums sniegs kopības sajūtu, citādāku gaisotni nekā vienkāršs velobrauciens un savādākas emocijas.


Aiju Tropu ieinteresējis pagājušā gadā dzirdētais koncerts Ciemupē, tādēļ šogad kopā ar abām mazmeitām izvēlējusies izbaudīt pilnu Džeza velobrauciena programmu un pēc tam vēl doties uz Tomi. 


Jāni Kaprāli uz Ciemupes estrādi esot uzaicinājis draugs no Pārogres – Ilmārs Rieksts, kurš piedalījies arī pirmajā Džeza velobraucienā 2016.gadā, kad tika atklāts jaunais veloceliņš. Abi kungi nereti sportojot kopā, arī šodienas aktivitātes nākšot par labu veselībai, bet džezs esot labs vienmēr!


Velobrauciena vadība uzticēta ciemupietim Mārim Pīlācim, kurš tur pirms diviem gadiem ieradies no Rīgas. Ikdienā viņš ir pasākumu un kāzu vadītājs, pārsvarā brauc ar automašīnu, arī bērnus ved uz skolu ar automašīnu, tādēļ šodienas pasākums arī viņam pašam ir īsts piedzīvojums. Velobrauciena laikā pats svarīgākais ir ievērot satiksmes noteikumus un – atbilstoši vecumam – būt pareizi ekipētiem.


Braucējus mundrākus darīja un ceļā izvadīja akordeonista Rolanda Beļēviča spēlētās melodijas.


Ciemupes estrādā velobrauciena dalībniekus gaidīja džeza mūzikas koncerts, kurā uzstājās CALOÉ & CLÉMENT SIMON (Francija), Jānis Rubiks un Kaspars Kurdeko (Latvija).

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/41828

2018. gada 30. jūnijā, 22:32, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Nepareizajam viedoklim • 2018. gada 3. jūlijā, 23:32
Nu katrs pats uzņemas atbildību par savu ricību, jo pirms brauciena vairākas reizes tika atkārtots, ka jāievēro ceļu satiksmes noteikumi, ko arī darijām. Paldies par jauko pasākumu, gaidīsim nākamo gadu.
viedoklis nepareizais • 2018. gada 2. jūlijā, 10:55
Es jau nesaku ka nesmuki, bet konkrēti pa Dārza ielu neorganizēti un NEDROŠI, viens pa trotuāru, otrs pa ceļu, tad nogriežas uz Draudzības ielu, par to nebrīdinot ( daži gan paskatījās atpakaļ un viena meitene ar parādīja, ka nogriezīsies).
akīte • 2018. gada 2. jūlijā, 10:45
Pa smuko ,viss bija okei un taciņa arī neprasijās pēc sētnieka .

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet