Atgriezties pie raksta

Paldies par dalību Dziesmu un Deju svētkos! Foto

Ar koncertu "Zvaigžņu ceļā" un Sadziedāšanās nakti Mežaparka Lielajā estrādē 8. jūlijā noslēdzās XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki, kuros šogad piedalījās rekordliels dalībnieku skaits - 43 tūkstoši. To vidū arī vairāk nekā 1000 dalībnieku no Ogres novada.

"Katrs atsevišķi un visi kopā mēs uzbūrām maģiskus svētkus - bijām vienoti dejā, dziesmā un laikā! Paldies ikvienam svētku dalībniekam par ieguldīto darbu un mīlestību! Svētkos savijas piecu gadu rūpīgs un mērķtiecīgs darbs. Tāpēc īpašs paldies kolektīvu vadītājiem par darbu un pūlēm ceļā uz svētkiem, paldies kolektīvu dalībniekiem par uzticību dziesmai un dejai. Paldies kultūras centra darbiniekiem, koordinatoriem, pagastu pārstāvjiem un tehniskajiem darbiniekiem, kuri roku rokā ar dalībniekiem radīja svētkus. Un īpašs paldies  īdzcilvēkiem un ģimenes locekliem, kuri bija kopā ne tikai svētkos, bet palīdzēja ceļā uz tiem," teic Antra Purviņa, Ogres novada Kultūras centra (ONKC) direktore. 


No XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem kolektīvi pārveduši arī izcīnītās godalgas konkursos - skatēs. ONKC senioru koris "Altera" diriģenta Alvja Bērziņa vadībā Koru karu finālā izcīnīja godpilno pirmo vietu.


Savukārt, apburošās ansambļa "Anima Solla" meitenes ar vadītāju Mārīti Puriņu vokālo ansambļu konkursā izcīnīja un apbalvotas ar Lielo balvu. Un jāuzteic arī mūsu senioru deju kolektīvs "Ogrēnietis" vadītajas Ināras Driksnas vadībā, kas XVI Deju svētku skatē saņēma augstāko vērtējumu Latvijā. 


"Dziesmu un Deju svētki ir mūsu tautas sirdsapziņa un spēka avots, kas kopā mūs saved jau gadu desmitus. Mūs šajos svētkos vienoja Ogres spēka zīme, savijot kopā mūsu mīlestību savai pilsētai, pagastam un novadam. Lai svētkos smeltais spēks un kopība mūs iedvesmo ikdienas darbos, lai svētkos izdejotā un izdziedatā mīlestība stirpina mūsu ticību sev, novadam un valstij, lai mēs katrs atseviški un kopā darām darbu no visas sirds", novēl Antra Purviņa.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/41899

2018. gada 13. jūlijā, 19:02, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Skarbulis • 2018. gada 14. jūlijā, 11:42
Tas ir tikai raksts ar salasītām bildēm no Dziesmu un deju svētkiem. Neviens jau klātienē nav pateicību saņēmis kā tas bija Ikšķilē! Galvenais, lai Lielmāte ir pirmajā un pēdējā bildē kā "galvenā dalībniece un organizatore" (ha ha ha!!!). Jāreklamē taču sevi kā pozitīvo tēlu, jo tas ir pamatīgi sašķobījies.
Ilāna • 2018. gada 13. jūlijā, 22:25
Skaisti.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet