Atgriezties pie raksta

Ogres estrādē atļauj rīkot vasaras diskotēku

Ogres novada dome nolēma atļaut  Ogres estrādē rīkot publisku pasākumu "RETRO FM vasaras diskotēka" no 4.augusta plkst.19 līdz 5.augusta plkst. 5.

17. jūlijā Ogres novada pašvaldībā reģistrēts SIA "Milenas Latvija filiāle" iesniegums ar lūgumu atļaut Ogres estrādē rīkot publisku izklaides pasākumu. Šis iesniegums tika izskatīts šodien, 19.jūlijā, notikušajā domes sēdē.


Saskaņā ar Publisku izklaides un svētku pasākumu drošības likuma 8.pantu atļauja publiska pasākuma rīkošanai ir pašvaldības izsniegts dokuments, kas pasākuma organizatoram dod tiesības noteiktā vietā un laikā rīkot vienreizēju publisku pasākumu attiecīgās pašvaldības administratīvajā teritorijā.


Izskatot minēto iesniegumu un pārliecinoties, ka tam ir pievienoti visi Publisku izklaides un svētku pasākumu drošības likuma 6. pantā minētie dokumenti, kā arī noklausoties  pašvaldības izpilddirektora Pētera Špakovska un SIA "Milenas Latvija filiāle" pārstāvja sniegto informāciju, dome nolēma atļaut Ogres estrādē rīkot publisku pasākumu "RETRO FM vasaras diskotēka".

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/41925

2018. gada 19. jūlijā, 11:28, Kultūra un izglītība
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Paldies DOMEI !!! un gudriishiem • 2018. gada 29. jūlijā, 02:54
Kad bija kas riiko - neljaava. Kad nav kas riiko -arii slikti... Zeel protams ka resurss netiek izmantots. 1x 2 nedeeljaas buutu izcili, ja pasaakumi pulceetu ljaudis, uznjeemeeji, darbinieki nopelniitu. Ljaudis atpuustos... Tagad neko.. Nav ko vainot arii Juri.(patiesiibaa jaapriecaajas ka uztur (un veel uzlabo)) Ogrs estraadi. ) ..Buutu jau ar kruumiem aizaugusi ... D...ir gudri,uzriikojiet kko.. umnjiki..
pēc eiropas • 2018. gada 21. jūlijā, 13:26
normativās regulas par zemes izmantošanu un tai klātesošo kvadrātmetru lietderības parašām, katram pilsētas iedzīvotājam uz katru pilsētas kvadrātmetru ir jāizveido krātuve
Rains • 2018. gada 21. jūlijā, 13:10
Ogrē arvien tizlāki tie pasākumi... šis vispār pēdējais mēsls. Vai tiešām Ogre ir tā vieta, kur izgāzt mēslus??? Un kāda jēga no kaut kādas kultūras padomes Ogres pašvaldībā, ja Ogrē tieši šogad kopš šīs kultūras padomes kultūrā viss uz leju iet?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet