Atgriezties pie raksta

Ogres motoklubs "Rēgi" svinēs 15 gadu jubileju. Būs parādes brauciens

25. augustā plkst. 14 pie Vidzemes ledus halles pulcēsies motokluba "Rēgi" biedri un draugi, lai, atzīmējot kluba pastāvēšanas 15. jubileju, dotos kopīgā parādes braucienā.

Skaļā un arī vērienīgā parāde sāksies plkst. 15. Pasākuma dalībnieki ar dažnedažādiem motocikliem un citiem braucamrīkiem dosies no ledus halles uz viesu namu "Sniedzes".


No plkst. 17 viesu nama teritorijā notiks dažādas atrakcijas un aktivitātes, savukārt plkst. 20 notiks īpaša sveikšanas ceremonija. Pēc tās būs grupas "Linga" koncerts, bet plkst. 23 - uguņošana. Turpinājumā par labu atmosfēru rūpēsies grupa "Fools On Parade".

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/42020

2018. gada 2. augustā, 17:34, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

to: >MC Rēgi • 4. augustā, 13:43 • 2018. gada 10. augustā, 12:19
lumpeņi sēž arī pie autiņos un tēlo "krutos" vāverzēnus, ignorējot visu un visus. Sen neesi spogulī skatījies, pēc komentāriem esi visīstākais lumpeņu etalons!
Visiem komentāru rakstītājiem • 2018. gada 10. augustā, 11:35
SUŅI REJ, BET KARAVĀNA DODĀS UZ PRIEKŠU :)
>xa xa • 2018. gada 8. augustā, 16:12
Padomju laikos motocikls bija nabadzīgo ļaužu vienīgais pieejamais transportlīdzeklis. Mūsdienās ar to aizraujas sabiedrības padibenes, kas ar apšaubāmiem līdzekļiem un paņēmieniem tikuši pie bagātības. Kā indivīdi, būdami garīgi mazattīstīti, sevi izpauž ar neadekvātu demonstrēšanos uz motocikliem, tā mēģinot slēpt savu mazvērtības apziņu. Npožēlojami, ne apbrīnojami ļautiņi.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet