Atgriezties pie raksta

Ogrē uzstāsies mūziķe Valērija Kravale

16.augusta vakarā kultūras centrā "Studya", Ogrē, notiks Valērijas Kravales koncerts, kurš būs turpinājums mākslinieces augusta koncerttūrei Latvijā pēc pusgada pārtraukuma.

Valērija atgriežas no ceļojumiem Tanzānijā, un, gatavojoties albuma ierakstu sesijām Amsterdamā un Berlīnē, izsludinājusi Latvijas koncerttūri. Dažos koncertos ar Valēriju skatuvi dalīs mūziķis Rihards Lībietis.


Valērija Kravale ir jaunā latviešu mūziķe no Jelgavas, kura 2017.gada novembrī izdeva savu pirmo EP "Stuck in melancholy", kas klausāms Spotify, iTunes un YouTube. Mūziķe ir sniegusi koncertus Rīgā, Jelgavā, kā arī dzīvojusi un ierakstījusies mākslas rezidencē Cīravā ar fonda Cita Abra atbalstu. Pašlaik māksliniece dzīvo starp 3 valstīm – Nīderlandi, Vāciju un Latviju. Šo "bezmāju stāvokli" Valērija skaidro šādi: "Jūnijā, pirms braucu uz Tanzāniju, izvācos no sava dzīvokļa Hāgā, Nīderlandē. Oficiāli reģistrēta esmu Latvijā. Un manas jaunās studijas un darbs sāksies septembrī Berlīnē. Ej nu sazini, ko saukt par mājām," tā Valērija atsaucas par savu dzīvesveidu un mobilitāti, pēdējā pusgada laikā pabijusi 11 valstīs. 


"Studya" ir nesen atvērta mūzikas un kultūras pasākumu norises vieta Ogres trikotāžas kombināta teritorijā, Baldones ielā 34B. Vietas mērķis ir bagātināt Ogres pilsētas kultūrvidi, piedāvājot nekomercionālās mūzikas, mākslas, neformālās izglītības un citus alternatīva formāta kultūras pasākumus.


Koncerta sākums plkst.21, un ieeja pasākumā – bezmaksas!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/42050

2018. gada 8. augustā, 10:47, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Melbārdings • 2018. gada 9. augustā, 14:09
Murg, katrs pats sev ir spējīgs noformulēt - kas ir māksla un kultūra, un pabiras. Vienam māksla ir Busulis, Eolika, Ogoņok, citam Opolais un Vasks. Bet kādam tie paši ir pabiras. Arī miskaste vienam ir miskaste, citiem miskaste ir lielveikals vai jaunā ateja, piemēram.
apsis • 2018. gada 9. augustā, 10:04
Ceļotāja, mūziķe, māksliniece..Ai kas par varenu žestu, ieeja bez maksas..
Murgs • 2018. gada 8. augustā, 21:38
Nožēlojama tā "kultūras" dzīve Ogrē... Tiešām pārņem sajūta, ka Ogre ir kaut kāda miskaste, kurā var izbērt pabiras. Vismaz pāris reizes gadā (bet tas ir par maz!!!) kaut kas tiešām vārdiem "māksla" un "kultūra" atbilstošs tiek piedāvāts tikai mūzikas skolā.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet