Atgriezties pie raksta

Zilajos kalnos notiks muzikālais pikniks

Mierīga kamermūzika vasaras pilnbriedā. Neliela atpūta aktīvo vasaras pasākumu virpulī – mirklis apstāties Zilo kalnu mežaino pauguru ielokā un ieklausīties mūzikas un vasaras skaņu plūdumā.

17.augustā Zilajos kalnos pie Dubkalnu ūdenskrātuves stāvkrasta ar mūzikas skaņām priecēs soliste Marlēna Keine un Pārdaugavas kamermūziķi Ulanta Ābola (vijole), Ilze Drozdova (kontrabass), Ivars Lavrinovičs (klarnete), Guntara Bernāta (akordeons, sintezators) vadībā.


Baudi mūziku brīvā dabā. Saģērbies atbilstoši laika apstākļiem, parūpējies par ērtu sēžamo sev un sarūpē vides draudzīgo piknika grozu.


Sākums plkst. 19. Pasākuma ilgums ~ 2 stundas. 


Pasākumu rīko Ogres un Ikšķiles novadu pašvaldību aģentūra "Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa "Zilie kalni" attīstības aģentūra".


Jautājumu gadījumā zvanīt pa tālruni: +371 25732316 vai rakstīt uz: info@ziliekalni.lv.


Pasākuma laikā vecāki ir pilnībā atbildīgi par savu nepilngadīgo bērnu uzvedību.


Pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts pašvaldības publicitātes vajadzībām  ar mērķi informēt sabiedrību par aktualitātēm un notikumiem pašvaldībā. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ogres novada pašvaldības mājaslapā www.ogresnovads.lv, kā arī pašvaldības sociālo tīklu kontos Facebook.com un Twitter.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/42055

2018. gada 9. augustā, 09:08, Kultūra un izglītība
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet