Atgriezties pie raksta

Jau otro reizi Ogrē izrāde "Debesu vārti un Elles liesmas"

Izdzīvo Mūžīgās dzīves realitāti – ar tādu aicinājumu izrādes "Debesu vārti & Elles liesmas" veidotāji uzrunā ikvienu Ogres pilsētas un novada iedzīvotāju.

17. augustā plkst. 19, 18. augustā plkst. 15 un 19. augustā plkst. 19 Ogres novada Kultūras centra Lielajā zālē uz skatuves kāps aktieri no dažādām Ogres novada un tuvākās apkārtnes kristīgajām baznīcām, lai dotu iespēju mums katram ieskatīties sevī.


Laikā, kad tik ļoti svarīgs ir tas, ko var redzēt, aptaustīt, iegūt un lietot, ir vērts apstāties un aizdomāties, kas stāv aiz šīs dzīves dekorācijām. Vai viss, ko redzam ir īsts? Vai viss, ko darām, ir derīgs? Vai viss, ko sevī nesam, ir mūžīgs? Kas notiks brīdī, kad sirdspukstu monitorā parādīsies taisna līnija un nepārtraukts signāls? Ir vērts uzdot sev jautājumus. Ir vērts meklēt atbildes.


Izrāde ir tapusi Kanādā pirms 38 gadiem un apceļojusi vairāk kā 100 valstis un ir iztulkota vairāk kā 100 valodās. Pagājušajā gadā Ogrē izrādi noskatījās aptuveni 600 cilvēku.


Dialogi, kas tiek risināti lielākoties mums visiem ierastās situācijās –  mājās, ceļā, darbā, izklaides vietās, rada sajūtu, ka tiek stāstīts par mums pašiem, vai arī par mūsu radiem, draugiem vai kaimiņiem.


Pasākumu organizēAttīstības fonds "Celies" sadarbībā ar "Reality Outreach Ministries" un Ogres reģiona kristīgās baznīcas.


Pasākumu atbalsta Latvijas Kristīgais Radio (101,8 FM), Labdarības veikals "Hopen", Ogres novada Kultūras centrs un Ogres novada pašvaldība.


Ieeja bezmaksas.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/42070

2018. gada 10. augustā, 13:29, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

jeronims • 2018. gada 13. augustā, 11:15
es jums saku, patiesi, patiesi, viss iet uz galu!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet