Atgriezties pie raksta

Meņģelē jau desmito reizi svinēs Zemnieku un lauksaimnieku dienu

25.augustā plkst. 10 Meņģeli pieskandinās rūcoši traktori, dārza traktori un cita tehnika, kad tiks svinēta  Zemnieku un lauksaimnieku diena. 

Pirmo reizi Zemnieku un lauksaimnieku diena Meņģelē notika 2009.gada 29.augustā. Tā gada augustā tautas namā sākās renovācija un bija skaidrs, ka ikgadējie ražas svētki oktobrī, kas Meņģelē tiek svinēti kopš kolhoza laikiem, nenotiks. Bet mums, meņģeliešiem, ir vajadzīga šāda kopā nākšana pēc rudens darbiem. Un tad, apspriežot, ko un kā mēs varētu darīt, tika nolemts nākt kopā un atpūsties starp labības kulšanu un kartupeļu vākšanu. Un pēc pirmajiem svētkiem bija skaidrs, ka tie paliks kā tradīcija, jo šie svētki ir kā atpūtas diena – bez steigas un uztraukuma, vai paspēsim, vai nenokavēsim…


Šogad kopā nāksim 10.reizi, lai satiktos, parunātu par gaidāmo rudeni un ziemu, kā arī kāds birums ir graudu kombainos, kā ar lopbarības sagatavošanu utt.


Būs dažādas izpriecas gan mazajiem, gan lielajiem, ciemos ieradīsies "Latgales dāmu pops", kā arī tautas namā skanēs nopietnās mūzikas koncerts "Silueti". Un, protams, neiztiksim bez kopējās zupas ēšanas, kurai jēra gaļu un dārzeņus dod Meņģeles zemnieki.


Uz tikšanos!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/42093

2018. gada 15. augustā, 00:16, Kultūra un izglītība
Ilze Jankuna, Meņģeles Tautas nama vadītāja

Jaunākie komentāri

Info • 2018. gada 16. augustā, 13:04
/ hmmmmmmmm • Šorīt, 07:09 / Nu tad uzraksti savus ieteikumus šeit .....................
hmmmmmmmm • 2018. gada 16. augustā, 07:09
būtu jauki,ja ņemtu arī ieteikumus vērā,nevis viss noorganizēts un visi ejam,patīk vai nē

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet