Atgriezties pie raksta

Ogres Tautas teātris iegūst jaunu mājvietu Foto

Ceturtdien Ogres novada Kultūras centrā (ONKC) svinīgi atklāta Teātra telpa, kurā Ogres Tautas teātra aktieri varēs pulcēties uz mēģinājumiem un spēlēt izrādes, kā arī aicināt viesos citus teātrus.

Atvēršanas svētki notika Ogres pilsētas svētku laikā. "Ne velti jaunās Teātra telpas atklāšanai esam izvēlējušies laiku, kad svinam Ogres pilsētas 90 gadu jubileju, jo arī Ogres teātrim šogad aprit deviņdesmit," atklāja ONKC sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Tribocka.


Atvēršanas svētku pasākumam tika dots simbolisks nosaukums "Satikšanās", jo tā bija tikšanās ar potenciālajiem skatītājiem.


Ogres Tautas teātra aktierus un režisoru Jāni Kaijaku ar Teātra telpas atklāšanu sveica Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis: "Mēs atveram telpu, kur mūsu aktieri varēs radīt. Šī telpa ir tikai neliela pateicība režisoram un aktieriem par to, ko viņi dara. Paldies režisoram Jānim Kaijakam par sirdi un dvēseli, ko viņš ieguldījis šajā teātrī."


Arī ONKC direktore Antra Purviņa uzsvēra režisora Jāņa Kaijaka nesavtību darbā ar Ogres Tautas teātri: "Kopš Jānis Kaijaks ir sācis vadīt teātri, tas ir piedzīvojis ļoti kvalitatīvu lēcienu. Tieši tāpēc mēs nolēmām, ka šeit jābūt teātrim. Galvenais nav forma, ko mēs šodien atklājam, galvenais ir cilvēki, kas šo telpu apdzīvos. Es ceru, ka šī zāle piedzīvos ļoti daudz brīnišķīgu izrāžu un tajā valdīs patiesi radošs gars!"


Uzrunājot klātesošos, kuri bija ieradušies uz Teātra telpas atklāšanu, režisors Jānis Kaijaks atklāja, ka sapnis par savu Teātra telpu radies jau vairāk nekā pirms desmit gadiem, un tikai tagad tas tapis sadzirdēts un piepildījies.


Ogrēnieši un pilsētas viesi svētku laikā varēs iepazīt jaunatklāto Teātra telpu gida vadībā un video stāstā satikties ar Ogres Tautas teātra aktieriem.


Teātra telpa apmeklētājiem būs atvērta 24.augustā no plkst.17 līdz 20, bet 25.augustā no plkst.13 līdz 16.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/42148

2018. gada 24. augustā, 00:06, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

- - - - - • 2018. gada 24. augustā, 17:29
Andzam +++++ Abi vienlidz isi un vienlidz gudri !
Andžam +++++ • 2018. gada 24. augustā, 16:26
Īsi un gudri.
? ? ? • 2018. gada 24. augustā, 14:35
Kukin un andza ! Kad apmeklejat teatri ogres dome ?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet