Atgriezties pie raksta

Pilsētas svētkos mazie ogrēnieši uzstādīs rekordus rāpošanā Foto

Šogad Ogres pilsētas svētkos pirmoreiz organizēta Ģimeņu zona, kurā jautri un saturīgi varēs pavadīt laiku ģimenes ar bērniem.

Pļavā aiz Ogres novada Kultūras centra organizatori piedāvā programmu ģimenēm ar visa vecuma bērniem – ratiņu parādi, mazuļu rāpošanas sacensības, koncertus, diskusijas, atrakcijas, karuseļus, klinšu sienu, koka spēles, mākslas akciju "Uzzīmē Ogrei!" un citas aktivitātes.


Pulcēšanās ratiņu parādes gājienam no plkst.10.45 līdz 11 pie Ogres Mūzikas skolas. Gājiens sāksies plkst.11, turpināsies pa Brīvības ielas gājēju posmu un noslēgsies pļavā aiz Ogres novada Kultūras centra. Organizatori aicina izrotāt ratiņus, kuri piedalīsies parādes gājienā. Krāšņāk izrotāto ratiņu īpašnieki tiks pie sponsoru balvām, kuras sagādājuši: "Avārijas brigādes parks", "Džungļu parks", "Bumbotava", TC "Dauga". 


Plkst.11.30 sāksies reģistrācija mazuļu rāpošanas sacensībām. Savukārt sacensību sākums plkst.12. Galvenā balva: DIPDAP līdzvara divritenis.


Plkst.13.30 uz skatuves uzstāsies Ogres novada Kultūras centra Bērnu vokālā studija "Svilpastes", bet plkst.15 varēs noskatīties izrādi "Vai pagaršot?" 


Diskusiju teltī būs iespējams arī noklausīties vērtīgas un izzinošas lekcijas par bērnu audzināšanu.


11 -11.45 Laura Grēviņa "Cik viegli/grūti ir būt mūsdienu bērnu vecākiem?"


Laura Grēviņa: bloga "viensplusviens.lv" autore, divu bērnu mamma.


12 -12.45 Elīna Zelčāne "Kā runāt ar bērniem, lai viņi mūs  sadzirdētu?"


Elīna Zelčāne: ogrēniete, Filozofijas maģistre, geštaltterapeite. Beigusi Latvijas Universitāti un Rīgas Geštalta institūtu. Elīna konsultē klientus individuāli un vada psiholoģijas tēmām veltītus seminārus. Elīna ir publicējusies vairākos Latvijas medijos un ir grāmatas "No perfekcionisma uz mīlestību" autore. Būdama 4 bērnu mamma, Elīna ir specializējusies jautājumos, kas skar vecāku un bērnu attiecības. 


13 -13.45 Natālija Pīlipa (Ogres māmiņu klubs) "Atbalsts jaunajiem vecākiem pēc bērna  piedzimšanas".


Natālija Pīlipa: Ogres māmiņu kluba idejas autore un dibinātāja, trīsgadnieka mamma.


14 -16 Anita Mitriķe “Bērna audzināšana mīlestībā – vai kāds vēl to praktizē?”


Anita Mitriķe: paraFeja. Parapsiholoģe un feja, kas nodarbojas ar pasaules pētīšanu caur daudz un dažādām disciplīnām ar galveno mērķi - atrast efektīvākos veidus kā transformēties tuvāk savam augstākajam ES, lai piedzīvotu mīlestības transformācijas un radītu paradīzi zemes virsū.


Visas aktivitātes, izņemot ūdensbumbas un karuseļus, ir bez maksas.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/42151

2018. gada 24. augustā, 11:23, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

To uh • 2018. gada 26. augustā, 13:21
Tu bildēs redzi kādu raudošu mazuli? Par ģimeņu iesaisti arī ir padomāts, kas ir ļoti labi. A tā tik izstumties caur tirdziņu vai drūzmēties ar rati starp koncertu skatītājiem kur ir indivīdi kuri atļaujas smēķēt?
Observer • 2018. gada 26. augustā, 12:12
Pilnīgs kukū!!!!
sieva • 2018. gada 25. augustā, 20:10
Tad šogad "čiekurus" nedalīja - jaunā tradīcija pačabējusi:(

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet