Atgriezties pie raksta

Ogres pilsētas svētku atklāšanas koncerts notiek uz jaunās skatuves Foto

Ar koncertuzvedumu "Zelta liepas stāsts" tika iedzīvināta jaunā skatuve skvērā, kurā ogrēniešus un pilsētas viesus priecē arī digitālā strūklaka un atjaunotā kafejnīcas "Zelta liepa" ēka.

Pirms koncertuzveduma, kas bija veltīts kādreiz leģendārajai kafejnīcai "Zelta liepa", notika Ogres 90 gadu jubilejas svētku atklāšana.


"Ogrei – 90! Ogre svin svētkus. Mēs jau krietnu laiku strādājam, lai Ogri atjaunotu kā kūrortu. Ogre bija kā kūrorts un būs kā kūrorts vispirms jau pašiem ogrēniešiem," savā uzrunā sacīja Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis. "Es vēlos pateikties visiem, kas piedalījās šī skvēra atjaunošanas projektā. Tepat blakus mēs redzam arī atjaunoto "Zelta liepas" ēku. Pēc gada tur darbosies restorāns. Tas būs sociāls projekts, balstīts uz sociālo uzņēmējdarbību. Projekts būs veltīts jauniešiem ar īpašām vajadzībām, kuri strādās par viesmīļiem. Šiem jauniešiem nav viegli atrast darbu, bet mēs radīsim apstākļus, lai viņi var strādāt, nopelnīt un integrēties sabiedrībā. Savukārt otrajā un trešajā stāvā atradīsies dienesta dzīvokļi. Tajos varēs dzīvot jaunieši no mūsu novada pagastiem, kuri mācīsies Ogres vidusskolās. Pirmajā stāvā būs izvietots Tūrisma informācijas centrs. Viss tiks nodrošināts pašvaldības vajadzībām ar sociālu mērķi."


Ogres pilsētas svētku pirmajā dienā skatītājus pulcēja arī koncerti uz Ogres upes peldošās skatuves, kur muzicēja latviešu indiroka grupa SIGMA un JAKOB NOIMAN FESTIVAL BAND, bet uz skatuves Ogres novada Kultūras centra laukumā uzstājās grupa DAGAMBA un grupa TAUTUMEITAS.


Ogres pilsētas svētki "Ogre elpo" turpināsies arī sestdien.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/42155

2018. gada 25. augustā, 01:33, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Rita • 2018. gada 30. augustā, 10:09
It kā bija liels pasākumu kokteilis, bet gandarījums tikai no LIEPAs atklāšanas uz skatuves, jo tas skāra Ogres iedzīvotājus dažādās paaudzēs. Paldies režisoram, izpildītājiem... Koncerti uz abām estrādēm - labi. Prieks par Merkuriju uz Mēness un tā vakara noskaņas radīšanu pilsētā. Arī salūts spožs, sevišķi patīk tradicionālais gaismu vilnis no tilta...tas jau trešo reizi, bet vienmēr savādāks un raksturīgs Ogrei. Tā turpināt. Kas dara tam mēdz būt misēkļi, bet tos nevajag izcelt. Būsim pozitīvi domājoši...
Ima! • 2018. gada 27. augustā, 18:40
Paldies par burvīgiem svētkiem!
prieks ha-ha • 2018. gada 26. augustā, 23:11
nav ko nemt prata ko raksta ha-ha-pilnigais idiots,vinam viss nepatik ko dara Helmanis.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet