Atgriezties pie raksta

"Fazer" Ogrei jubilejā dāvina pulksteni pilsētas centrā Foto

Ogres svētku "Ogre elpo" pirmajā dienā Ogres centrā atgriezies pulkstenis – tā ir "Fazer" dāvana Ogrei tās 90.dzimšanas dienā.

"Fazer" pulkstenis ir radīts kā mākslas objekts, kas stilistiski iekļaujas jaunajā Brīvības ielas skvēra vizuālajā koncepcijā, bet pati ideja, ka laikrādis vajadzīgs ir "Fazer" darbinieku kolektīvi izlolota ideja, ko atbalstījusi Ogres novada pašvaldības dome.


Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīviņš, sveicot klātesošos svētkos, sacīja: "Šodien ir pilsētas svētki, kuros mēs kļūstam bagātāki ar daudziem objektiem – un viens no tiem ir pulkstenis. Laiks ir mūsu svarīgākā vērtība. To fiksēt mums ir palīdzējis uzņēmējs – "Fazer", kurš pulksteni šeit, pilsētas centrā, ir uzstādījis, un es aicinu arī pārējos uzņēmējus sekot šim piemēram un padarīt mūsu pilsētu skaistāku un labāku."


"Fazer Bakery Baltic" izpilddirektors Agris Ločmelis uzsvēra pulksteņa simbolisko vērtību – laiku – un cer, ka iedzīvotāji "Fazer" pulksteni izmantos arī kā tikšanās vietu. 


"Es gribētu pateikt paldies "Fazer" par dāvanu, jo tas ir labs piemērs pārējiem uzņēmējiem, ka sabiedrībai kaut kas ir jādāvina, no viņas nevar tikai ņemt," teica Egils Helmanis, Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs, aicinot atsaukties arī citus uzņēmējus.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/42156

2018. gada 25. augustā, 03:16, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

es • 2018. gada 30. augustā, 09:26
Lai kā arī nebūtu, bet pulksteni centrā vajag un patreiz tā ir butaforija bez pareiza laika...Gan saremontēs un remonts maksās vairāk kā pats pulkstenis...tā pie mums Ogrē
bet • 2018. gada 27. augustā, 19:10
bet divreiz dienā pulkstenis rāda pareizi!
olga • 2018. gada 27. augustā, 18:33
…...laikam tas pulkstenis ir baigais ķīniešu sūds jo šodien ap desmitiem gāju garām un pulstens rādija 15;30 …….

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet