Atgriezties pie raksta

Ogrē pa straumei nepeld Foto

Ar laivu parādi "Ne pa straumei" sākās Ogres pilsētas svētku otrā diena. Parādē piedalījās iestādes, organizācijas, biedrības un iedzīvotāju grupas.

"Mēs šodien peldam pret straumi," savā uzrunā sacīja Egils Helmanis, Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs. "Mēs parādām to, ka ogrēnieši ir spējīgi peldēt pret straumi un veidot paši savu ceļu! Mēs pa šo laiku neesam slēguši nevienu mazo lauku skolu, mēs attīstāmies un ejam uz priekšu. Mums drīz būs kūrorts, bet pašiem ogrēniešiem."


Uz Gājēju tilta pār Ogres upi krietns pulciņš ļaužu, kas gaida parādāmies pirmos laivu parādes dalībniekus. Laivu parādes maršruta sākums ir pie Ziedu ielas un vajadzīgs zināms laiks, kamēr sasniegts finišs pie peldošās skatuves. 


"Pašūpo, muskuļus attīsta," tā par airēšanas un laivošanas vērtībām teic ogrēnietis Sandrino Valdmanis, kurš jaunībā pats ar laivu braucis. Ogres upes īpatnība ir tā, ka ūdens var plūst abos virzienos, atkarībā no Rīgas HES slūžām, tā ka vēl nevarot zināt, vai laivas peldēs pret straumi vai pa straumei.


"Fazer gardēži" tā savu komandu dēvē Raits Madernieks, bet sporta nodarbības – laivošana arī ir sports – neļaujot kļūt apaļīgiem. 


Laivu parādes dalībnieki centās viens otru pārspēt ne tikai peldēšanas ātrumā, bet arī tērpos, laivu noformējumā un izdarībās. Un tas viss tikai viena mērķa labad – lai Ogre elpo!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/42160

2018. gada 25. augustā, 20:08, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Haimij • 2018. gada 28. augustā, 13:54
tās visas ir tikai tavas fantāzijas, nekas vairāk.
Haimijs • 2018. gada 28. augustā, 13:51
Nez kas tev ir galvaa, ja viss, kas naak aaraa, ir apvainojumi? Skoloti cilveeki maak diskuteet argumenteti. Man ir saape, ka es redzu tos makaronus, ko man karina vara attiecibaa uz MANU nodoklu izlietojumu!!! "Mees esam baigie dariitaaji, bet saistibu apjoms dubultots 4 gados. Ieprieksheejaa vara bija baigie zagli bet mees 40 miljonus (ja jauno saistiibu apjoms ir 14 miljoni, bet pasvaldiibas lidzfinansejums ir ap 1/3, tad kopeejaa summa buus pie 40 miljoniem - graamatvede var precizeet) esam izteerejushi kristaaltiiri (tikai daudzas pazimes liecina par preteejo). "Malkalnee viss bija slikti, taapec ieviesisim "kaartibu". Briedis daieviesa "kaartibu". Protams, buutu vieglaka dziive ja praatins buutu kaa pensionaaram (negribu vinus apvainot, bet nu simboliski) - aizej uz kraasnu saluutu un plaukskini sajuusmaa un staigaa ar makaroniem. Kaa par Gorbunovu - balsoja jo tam bija smuka frizuura. Pensionaariem patika.
Haimij • 2018. gada 28. augustā, 13:30
tev baigā putra galvā, tāda pati kā pseidogrāmatvedei. Jūs 2 iedomājieties, ka saprotat vairāk nekā visa pašvaldības finanšu daļa, valsts kase, finanšu ministrija, kreditori, eiropas naudas fondu pārvaldītāji u.pārējie kopusummā. Stulbums ir abprīnojams, bet acīmredzami lielākā sāpe ir par Helmani.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet