Atgriezties pie raksta

Ogres 1.vidusskola jauno mācību gadu sagaida pilnībā rekonstruēta Foto

Ogres 1.vidusskolā Zinību dienu sagaidīja ar skaļu un drošu Latvijas valsts himnas dziedāšanu.

Ogres 1.vidusskolas direktors Igors Grigorjevs sacīja: "Šajā mācību gadā mūsu 1350 skolēnu lielajam pulkam pievienojušies teju 130 pirmklasnieki, 2 skolēni no ārzemēm (viens no Meksikas un viens no Amerikas Savienotajām Valstīm). Mums pievienojušies arī vairāk nekā 10 skolotāji, un katru rītu mēs – viss šis lielais pulks – kāpsim kalnā, lai gūtu zināšanas un prasmes dzīvei."


I.Grigorjevs aicināja darīt visu, lai ne tikai ar prieku atnāktu uz skolu, bet arī ar prieku dotos mājup. Vidusskolēni šo prasmi jau apguvuši, pamatskolēni to mācās, bet pirmklasniekiem to iemācīs klašu audzinātāji. 


Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīviņš uzsvēra, ka jauno mācību gadu sagaida pilnībā pabeigta un pilnībā rekonstruēta skola.


"Atšķirībā no pagājušā gada, kad vēl ritēja būvniecības darbi, šogad viss ir pabeigts, un skola ir tīra, gaiša, skaista, lai sagaidītu jūs visus," norādīja G.Sīviņš, kurš arī pats reiz bijis pirmklasnieks Ogres 1.vidusskolā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/42215

2018. gada 3. septembrī, 17:16, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

> Eva • 2018. gada 4. septembrī, 11:34
"Ja vecākiem neapmierina pagarinātās grupas pieejamība vai līdzmaksājums, viņiem ir tiesības meklēt šīs problēmas risinājumu sarunās ar skolas vadītāju, vai izklāstot savas bažas skolas padomē. Tā kā normatīvi nenosaka skolām pienākumu veidot pagarinātās grupas vispārējās klasēs, tad šī jautājuma risinājumu var meklēt tikai skolas iekšienē, jo šādu grupu izvēle ir skolas pretimnākšana vecāku vēlmēm." https://lvportals.lv/skaidrojumi/281458-pagarinato-grupu-izveide-katra-skola-nav-obligata-2016
Eva • 2018. gada 4. septembrī, 10:45
Viss ir forši, bet par pagarināto grupu no 15.00-18.00 jāmaksā 3 EUR?! Dārgi. Ogres Ģimnāzijā ir līdz 17.00 par velti. Kādēl šeit jāmaksā?
dace • 2018. gada 4. septembrī, 10:22
Mana skaistā, cēlā skola, nu turš tevi šādi izdomāja sačakarēt? Ļoti neglīta no ārpuse, katru reizi ejot garām, pat skatos uz otru pusi , lai neuzvilktos.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet