Atgriezties pie raksta

Ogres Mākslas skola uzsāk jauno mācību gadu Foto

Jaunā mācību gada sākums arī Ogres Mākslas skolā ir sajūtām bagāts. Mācīties gribētāju ir krietni vairāk nekā skola spēj uzņemt.

Ogres Mākslas skolas direktore Astra Rubene atzīst, ka skola ir populāra gan vecāku, gan pašu audzēkņu vidū. Šogad te mācās jau vairāk nekā 300 audzēkņu, bet tas nebūt nav viss! Ir gan Lielā skola, gan Mazā skola, gan Interešu izglītība, gan Vizuālās mākslas grupas, ir mācību norises vietas Suntažos un Ķegumā.


Būt pedagogam mākslas skolā – tas nozīmē stundu laikā atrast tik ātri skrejošās minūtes ikvienam jaunajam censonim tieši tad, kad viņam vajadzīgs padoms. Optimālais skolēnu skaits klasē būtu 8, bet ir vairāk, jo mācīties gribas visiem, kas jūtas aicināti. 


"Tas ir individuāls darbs ar katru skolnieku," skaidro A.Rubene, jo, apgūstot ko jaunu, sākumā viss ir jāparāda. "Akadēmiskā stunda aiziet kā 5 minūtes."


Ogres Mākslas skolā ir 19 pedagogi, tajā skaitā 4 jauni, kas skolai pievienojušies šajā mācību gadā.  Visi pedagogi ir profesionāli mākslinieki.


Lielās skolas 1.kursā mācības šogad uzsāks Rēzija Nellija Norberte. Audzēknes mamma – Evita Norberte – atklāj, ka pirms tam meita Ogres Mākslas skolu apmeklējusi 5 gadus. Eksāmeni veiksmīgi nolikti, un ceļš turpinās…


Mākslas dizains, arhitektūra – tas ir jaunās programmas piedāvājums. Interese par mākslas pasauli ģimenē bijusi jau agrāk – Evita ir šuvēja, kas vienmēr pievērsusi uzmanību tērpu dizainam.


Rēzijas Nellijas tētis Māris Norberts priecājas, ka interese meitai ir noturīga, un laiks pēc vispārizglītojošās skolas tiek pavadīts lietderīgi. 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/42218

2018. gada 3. septembrī, 18:31, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet