Atgriezties pie raksta

Sestdien bezmaksas autobuss uz talku Taurupē

Sestdien, 15. septembrī, aicinām piedalīties talkā #ieelposimPurvīti, Ogres novadā Taurupes pagastā, gleznotāja Vilhelma Purvīša dzimtajās mājās "Vecjaužos".

Talka tiek rīkota, lai sakoptu un veidotu "Vecjaužus" par nacionāli un starptautiski atpazīstamu muzeju un mākslas darbnīcu. 


Celsim godā mūsu mākslas ģēnija devumu Latvijai! Latvija būs viena no 150 pasaules valstīm, kas piedalīsies Pasaules talkā, aicinot talkotājus iestādīt savu koku vai piedzīvojot koka dzimšanu no iestādītās sēkliņas. 


Sestdien plkst. 9.30 no Ogres novada Kultūras centra uz Taurupes pagasta "Vecjaužiem" kursēs bezmaksas autobuss. Plānots, ka autobuss atpakaļ uz Ogri brauks ap plkst. 15. 


Pateicoties SIA "Fazer Latvija" un SIA "Baltic restaurants" atbalstam, talkas dalībniekiem tiks sarūpēta garda zupa. 


Talkas sākums plkst. 11, ierašanās no plkst. 10. Dalībnieki tiek aicināti uz talku līdzi ņemt cimdus un grābekļus.


Pasaules talka sāksies Jaunzēlandē plkst.10 pēc vietējā laika un sekos Saulei dienas garumā, pārklājot visas 24 laika joslas. Talka noslēgsies Havaju salās. Pasaules talka būs lielākā kopīgā dabas sakopšanas talka pasaules vēsturē.


Lielā Talka aicina ikvienu, kurš piedalīsies šajā visas planētas kopīgajā akcijā, apliecināt šādi savu mīlestību Latvijas 200-gadei, nākamajām paaudzēm un mūsu ilgtspējībai. Tāpēc Latvijas iedzīvotāji tiek aicināti sēt un dēstīt "Laimes kokus", rādot ceļu pasaules vides atveseļošanai un radot jaunu tradīciju Latvijā – katram savu Laimes Koku," saka Lielās Talkas vadītāja Vita Jaunzeme.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/42287

2018. gada 13. septembrī, 23:45, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet