Atgriezties pie raksta

Ogres 1.vidusskolas zēnu ansamblis koncerttūrē pa Latvijas pilsētām Foto

Šīs vasaras XXVI Vispārējos Dziesmu un XVI Deju svētkos Ogres 1.vidusskolas zēnu ansamblis piedalījās bērnu vokālo ansambļu uzvedumā "Vilkam tāda dvēselīt'".  

Šajā uzvedumā piedalījās 13 Latvijas labākie bērnu vokālie ansambļi. Labāko skaitā arī mūsu brašie dziedātāji. 


Pēc Dziesmu svētku izrādēm gan dalībnieki, gan ansambļu vadītāji un organizatori izteica cerību, ka šim uzvedumam būtu jāiepriecina arī citu pilsētu bērni un jaunieši. 


Sapņi piepildās, un jau 16.septembrī ar lieliem panākumiem un skatītāju pilnu zāli Vilciņa uzvedums izskanēja Siguldas jaunajā Kultūras centrā. 


"Viss notiek pa īstam" – šādi vārdi izskan uzveduma finālā. Un patiešām – Vilciņš pa īstam ir uzsācis savu ceļojumu uz Latvijas nozīmīgākajām koncertzālēm. Mūsu zēnu ansamblis – mazie vilciņi – kopā ar 140 izrādes dalībniekiem uzsākuši koncerttūri pa Latviju, izdziedot un izspēlējot Andra un Reiņa Sējānu muzikālo izrādi "Vilkam tāda dvēselīt'". 


Jau 10.novembrī uzvedums būs skatāms VEF Kultūras pilī, 31.janvārī Cēsu koncertzālē, savukārt februārī Liepājas Lielajā Dzintarā un Rēzeknes koncertzālē Gōrs. Izrādes plānotas arī Ventspilī un Valmierā.  


Ogres 1.vidusskolas zēnu ansamblim un man, kā ansambļa vadītājai, tas ir liels gods un atbildība – popularizēt savas skolas un novada vārdu visā Latvijā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/42347

2018. gada 25. septembrī, 17:59, Kultūra un izglītība
Gunta Goiževska, Ogres 1.vidusskolas mūzikas skolotāja, zēnu ansambļa vadītāja

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet