Atgriezties pie raksta

Otrdien Ogrē Daugavpils teātris ar izrādi "Hantele killeram"

Otrdien, 2.oktobrī, plkst. 19 Ogrē viesosies Daugavpils teātris ar komēdiju "Hantele killeram". Izrāde ir jau otrais režisora Dž.Dž.Džilindžera iestudējums Daugavpils teātrī.

Izrādes pamatā ir krievu dramaturģes Olgas Tuhaņinas luga "Hantele", kas vēsta par kāda filologa gaitām jaunā arodā, kurā viss neizdodas, kā sākotnēji bija iecerēts. Fjodors, kurš ir liels evenku un čukču literatūras zinātājs, nolemj pievērsties killera profesijai! Kā gan sevī nepārliecinātais filologs spēs pierādīt, ka ir pieredzes bagāts speciālists "problēmu likvidēšanā"? Izrāde ir latviešu valodā. 


Skatītājus gaida amizanti pārpratumi un negaidīti pavērsieni komēdijā par neizdzīvotiem sapņiem, atriebes kāri un mīlestību, bet arī neatstās stindzinoša realitātes apziņa, ka izmisumā tiek pieņemti nepārdomāti lēmumi, naids mēdz uzvarēt saprātu un par kļūdām vienmēr kādam jāmaksā. Filologa Fjodora lomas atveidotājs aktieris Māris Korsiets dalījās savās pārdomās par iestudējumu: "Es ceru, ka pēc šīs izrādes noskatīšanās, skatītājs aizies ar apziņu, ka viss sliktais, kas kādreiz tev nodarīts, jāatstāj pagātnē."


Izrādē piedalās Māris Korsiets, Andris Bulis, Maija Korkliša, kā arī "Spēlmaņu nakts 2017" balvas "Gada jaunais skatuves mākslinieks" ieguvēja Zanda Mankopa. 


Iestudējuma scenogrāfiju veidoja Kristians Brekte, kostīmu māksliniece – Anna Heinrihsone, režisora asistente un horeogrāfe - Linda Kalniņa, gaismu mākslinieks - Sergejs Vasiļjevs. 


Biļetes – Ogres novada Kultūras centrā, "Biļešu paradīze" kasēs visā Latvijā un www.bilesuparadize.lv.  Ar Ogres novadnieka karti vai aplikāciju atlaides. 


Viesizrāde notiek ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/42382

2018. gada 1. oktobrī, 21:03, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Uldis • 2018. gada 2. oktobrī, 13:08
Skatos, ka būs arī novembrī izrāde https://www.bilesuparadize.lv/events/event/67606 vai tikai BS var nopirkt biļetes jeb kaut kur citur arī pieejamas?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet