Atgriezties pie raksta

Madlienas mākslas skolas absolventu diplomdarbi atceļojuši uz Ogri Foto

2.oktobrī Ogres Mākslas skolā tika atklāta K.Kažociņa Madlienas Mūzikas un mākslas skolas absolventu diplomdarbu izstāde, kas veltīta Mākslas nodaļas 20 gadu jubilejai.

Izstādes atklāšanā piedalījās KKMMMS direktore Vita Ervalde, skolas Mākslas nodaļas mācību darba vadītāja Inta Putniņa – Cīrule, skolas metodiķe Santa Siliņa, skolotājas Vineta Kazeka un Skaidrīte Krīgere.


K.Kažociņa Madlienas Mūzikas un mākslas skolas absolventu izstādē aplūkojami darbi, kas tapuši pēdējo 18 gadu laikā.


Izstāde Ogres Mākslas skolā, kur to varēs skatīt ogrēnieši un pilsētas viesi, ir nozīmīgs notikums K.Kažociņa Madlienas Mūzikas un mākslas skolas dzīvē, jo līdz šim skolas audzēkņu un absolventu darbus bija iespējams aplūkot tikai pašu vai kaimiņu pagastos.


"Mākslas uzdevums ir radīt emocijas – pozitīvas vai negatīvas. Mums ir gods šo emociju buķeti atvest uz Ogri no lauku mākslas skolas un iepriecināt, iedvesmot ogrēniešus. Izstādē varam redzēt, kā lauku bērni skatās uz dabu un norisēm tajā, jo bērni laukos ir vairāk pietuvināti dabai un lielākoties tieši dabu arī izvēlas attēlot savos darbos. Paldies Ogres Mākslas skolai par iespēju eksponēt šos darbus," saka skolas direktore Vita Ervalde.


Skolas absolventu diplomdarbu izstāde Ogres Mākslas skolas Izstāžu zālē būs Ogrē apskatāma līdz 13. oktobrim. Tad tā dosies uz Suntažiem un pievienosies izstādes "Radīšanas prieks" darbiem Taurupē un Meņģelē.


Izstāde Ogres Mākslas skolā ir tikai viens no K.Kažociņa Madlienas Mūzikas un mākslas skolas Mākslas nodaļas 20 gadu jubilejas pasākumiem. 


Pateicoties iegūtajam atbalstam Ogres novada pašvaldības projektu konkursā, kuram bija pieteikusies S.Siliņa, par godu Mākslas nodaļas  20 gadu jubilejai iespējams noorganizēt vairākas izstādes.


Izstādē "Radīšanas prieks" iesaistīti gan skolas absolventi, gan arī audzēkņi, viņu vecāki, skolas pedagogi un darbinieki. Izstāde šobrīd apskatāma Madlienas Kultūras namā, bet vēlāk tā ceļos uz Taurupi un Meņģeli.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/42400

2018. gada 3. oktobrī, 21:48, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

tā redzu • 2018. gada 4. oktobrī, 15:31
skaisti un mierīgi darbi

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet