Atgriezties pie raksta

Skolotāju diena Ogres muzejā Foto

5.oktobra rītā, ielas, kas ved uz Ogres skolām, košākas padarīja, rudens ziedi, kurus saviem skolotājiem dāvāt skolotāju dienā uz mācību iestādēm nesa skolēni.

Īpašākas svētku noskaņas uzburšanai, skolotāji gan no Ogres, kā arī tuvākām un tālākām Latvijas skolām izvēlējās apmeklēt un izmantot Ogres Vēstures un mākslas muzeja piedāvājumus.


Ogres sākumskolas skolotājiem bija ekskluzīva iespēja iepazīt jauno ekspozīciju, kas šobrīd ir raitā tapšanas stadijā. Apskatīt šobrīd aktuālās fotoizstādes "Viena diena Ogrē" un Edija Pālena izstādi "Viss būs labi", kā arī nofotografēties ar senām un greznām cepurēm. 


Skolotājas, kas mērojušas tālāku ceļu un savu ikdienu nepavada Ogrē, izvēlējās muzeja darbinieku stāstījuma pavadītas apskatīt rudens krāsu pārņemto pilsētu. 


Mālpils skolotāji pirms devās ekskursijā pa Ogri, sajūsminājās par oriģinālajām bankas seifa durvīm, kas palikušas vēl no tiem laikiem, kad muzeja ēkā atradās banka. Turklāt tālo ceļu no Žīguriem, Latvijas pierobežas, atbraukušās skolotājas izstaigāja pilsētas centru, uzzinot pasta, abu Pūres māju, kūrmājas, centra aptiekas, Zelta liepas un mākslas skolas ēku vēsturi.


Turpinot pastaigu šķērsoja Ogres upi pa laipām un ekskursiju noslēdza pie luterāņu baznīcas, kurā kopā ar muzeja gidi skolotāji sēdās autobusā un devās ekskursijas otrajā daļā uz Zilajiem kalniem, lai uzkāptu skatu tornī un paraudzītos uz pilsētu no augšas.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/42418

2018. gada 6. oktobrī, 08:23, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet