Atgriezties pie raksta

"Svilpastes" svin panākumus konkursā "Celebration in Spain" Foto

Ogres Kultūras centra bērnu vokālās studijas "Svilpastes" trīs vecāko grupu dalībnieki un pieci solisti Spānijā notiekošā starptautiskā konkursā "Celebration in Spain" guvuši atzinīgus panākumus.

"Latvieši pierādīja, ka esam dziedātāju tauta, jo ieguvām augstāko novērtējumu, divas pirmās un vienu otro vietu. Arī visi pieci mūsu solisti - Katrīne Zariņa, Laura Žuravļova, Krists Upelnieks, Megija Žvagiņa, Elizabete Beitāne - ieguva godalgotas vietas," norāda kolektīva vadītāja Ilze Miezere.


Latvieši konkursā dažādās vecuma grupās mērojušies spēkiem ar dziedātājiem no Spānijas, Itālijas, Armēnijas un Gruzijas. Tā, piemēram, Lielo skolnieku grupa uz konkursu devās ar divām dziesmām – "Fantāziju" no projekta "Mīļdziesmas", kurā bija iekļauti arī baleta elementi, un Leonarda Koena "Halllellujah".


"Tā bija labākā uzstāšanās grupas vēsturē. Žūrijas locekļu acīs bija manāmas asaras," uzsver Miezere.


Konkurss notika netālu no Barselonas (Lloret de Mar pilsētas teātrī). Tā skatuve mēģinājumiem katram konkursantam gan bija pieejama vien 20 sekundes, līdz ar to ikdiena pirms izšķirošajiem uznācieniem pagājusi, mēģinot karstā saulē pie viesnīcas un pilsētas ielām. Ogrēniešiem bija iespāja arī tuvāk iepazīt Spāniju.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/42467

2018. gada 11. oktobrī, 14:30, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

G. • 2018. gada 12. oktobrī, 10:13
Malači! Lepojamies! ;)
malači • 2018. gada 11. oktobrī, 18:31
kad ogrēniešus saraudināsiet?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet