Atgriezties pie raksta

Ogres "dzelzs rīkle" Atis Ieviņš atstāj grupu "Colt"

Ģitārista, dziesmu tekstu autora un Ogres Goda pilsoņa Harija Zariņa izveidotajā rokgrupā "Colt" notikušas izmaiņas – leģendām apvīto grupu atstājuši divi tās dalībnieki.

Pie bungām sēdīsies Ivars Logins, bet līdervokāla vietā būs dziedātāja Elīna Krastiņa.


Izrādās jaunajā sastāvā jau nospēlēti divi koncerti, to paziņojis Zariņš.


Ilggadējais "Colt" solists ogrēnietis Atis Ieviņš, kurš savulaik pat iemantojis slavu kā Ogres "dzelzs rīkle", portālam "OgreNet.lv" atklāj, ka pieņemtais lēmums nav vienpersonisks, tas izlemts kopā ar grupu.


"Pie vainas vairāki faktori – aizvien grūtāk paliek saskaņot grafikus un saplānot koncertus, daudz dažādi projekti man utt. Arī pedējos gados izbraukājām Latviju ar trīs programmām, nospēlējām vairākus koncertus, un es jutos emocionāli un fiziski noguris no tā visa," atklāja Ieviņš.


Skanīgās un arī skaļās balss īpašnieks uzsvēra, ka hārdroks prasa lielu atdevi. "Sāku domāt vairāk par sevis saudzēšanu, kā nekā jau ceturtais gadu desmits rit. Vēl es jau sen sapņoju par savu solo albumu, kurš muzikāli atšķirsies no "Colt" daiļrades, kamdēļ ir nepieciešami citi mūziķi manu plānu īstenošanai."


Ieviņš arī paziņoja, ka viņa pirmais solo singls jau esot finiša taisnē un tuvākajā laikā tikšot prezentēts tautai.


"No sevis jau neaizbēgsi, un roka elementi arī jaunajā mūzikā būs, tikai savādāki. Es un "Colt" neesam naidā, atbalstām viens otru turpmākajās gaitās un vēlam veiksmi. Kad kādam būs 100 gadi, uztaisīsim atkalapvienošanās jubilejas koncertu [smaida; aut. piez.]."

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/42506

2018. gada 17. oktobrī, 11:27, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Sekotāja • 2018. gada 22. oktobrī, 15:53
Zariņam jau vairāk sakāpis galvā, nekā Atim....
forši • 2018. gada 18. oktobrī, 11:57
Man jau liekas, ka forši, ļoti patīk kā Atis dzied, bet tikai ne tik ļoti Colt repertuārs. Manuprāt viņa balss daudz skaistāk skan dziedot citas dziesmas. Gaidu solo albumu
aija • 2018. gada 17. oktobrī, 17:35
nu tad beidzot Haris padzina to ,,zvaigzni,, nu sakāpis jau baigi puisītim.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet