Atgriezties pie raksta

Aicina piedalīties filmā par Latvijas valsts vienaudžiem

Dokumentālās filmas "Piedzimt kopā ar Latviju" veidotāji aicina Latvijas simtgadniekus pieteikties dalībai filmā vai pieteikt savus simtgadīgos radiniekus.

"Piedzimt kopā ar Latviju" ir Latvijas valsts simtgadei veltīta dokumentāla filma, kuras režisore ir Žaklīna Cinovska, bet mūzikas autors – Mārtiņš Brauns.


Filmas pamatideja - stāsts par Latvijas simtgadniekiem, Latvijas vienaudžiem. Šo cilvēku stāsti ir dokumentāla laikmeta liecība, akcentējot sabiedrības devumu novadam un katra piederības sajūtu valstij, saglabājot vēsturei un nākamajām paaudzēm stāstus par savu Tēvzemi, valsts pirmsākumiem un lepnumu par Latviju, tā veidojot un stiprinot mūsu kopējās vēsturiskās atmiņas pamatu.


Šie ļaudis joprojām apbur līdzcilvēkus gan ar personīgo šarmu, gan joprojām aktīvo sabiedrisko dzīvi, neizsīkstošo dzīvesprieku un zinātkāri, bezgalīgu ticību Latvijai.


Ikviens atmiņu stāsts ir vērtīgs, papildinot Latvijas vēstures kopainu, tāpēc filmas veidotāji vēl aizvien aicina pieteikties projektam Latvijas simtgadniekus vai pieteikt savus simtgadīgos radiniekus. To iespējams izdarīt filmas mājaslapā http://100gadnieki.lv/


Turpat atrodama informācija par simtgadniekiem, kuri jau dalījušies ar saviem atmiņu stāstiem, kā arī aplūkojama interaktīva Latvijas simtgadnieku karte.


Lai pieteiktu simtgadnieku, aizpildiet pieteikuma formu vai rakstiet uz e-pasta adresi: anita.tropa@100gadnieki.lv 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/42561

2018. gada 24. oktobrī, 13:32, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

100 • 2018. gada 25. oktobrī, 20:09
Ļoti interesanta ideja. Varētu sanākt laba filma.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet